ПРОСИМО ВАШОЇ ПІДТРИМКИ У ПРОВЕДЕННІ МАРАФОНУ “ЛИСТ СВІТЛА”

Благодійна організація „Міжнародний благодійний фонд „Архангел Світла” започаткувала  постійно діючу Ангельську службу, що складається з добровольців, котрі допомагають втілювати в життя програму фонду „Доторкнутись Серця”. В рамках даної програми здійснюється написання підтримуючих «Листів Світла»  для хворих дітей згідно програм Фонду. У 2015 році було написано і передано дітям велику кількість листів  як адресно так і в реабілітаційні центри.

У 2016 році  разом із Школою «Чаша Грааля» благодійна організація „Міжнародний благодійний фонд „Архангел Світла”   розпочинає новий річний марафон і запрошує всіх бажаючих приєднатись до «Ангельської Служби» по написанню таких листів Світла.

Мета марафону- підтримати морально та духовно дітей, які важко хворі, більшість з яких практично живуть у лікарні. Подарувати дітям частинку тепла, любові свого серця. Адже у кожен лист Світла ми насправді вкладаємо свою Душу. А діти це особливо відчувають. Вони ще вірять і у Діда Мороза і у чудеса. Подаруємо дітям радість, щастя і можливо навіть надію. Ми глибоко переконані, що лист Світла написаний щирим серцем здатний не тільки оздоровлювати, а й змінювати життя.

Контент листів Світла має містити казку, притчу, оповідання. Головне в листі Світла–це щирість.    Після написання такі листи слід надіслати представникам у містах  або в координаційний центр «Ангельської служби». Адреса та телефони на сторінках заходу https://vk.com/topic-111727539_33475241 чи на сайті «Архангел Світла» http://archangel-of-light.com.ua/angelskaya-sluzhba/ . Ці листи в подальшому будуть зібрані та занесені у лікарні і передані дітям.

Принцип: кожна дитина буде витягувати собі свій лист.