Районна газета

Зміни одне життя - Україна

ЩОДО ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ ДЛЯ ВІДШ КОДУВАННЯ ВИТРАТ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Постановою Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року № 609 внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848. 

 

 

СЕРЕДНЯ ЗАРОБІТНА ПЛАТА В РАЙОНІ ЗРОСТАЄ

Відповідно до статистичних даних середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника в районі за ІІ квартал 2017 року склала 5279 гривень, що становить 147,2 % до ІІ кварталу 2016 року та 90,8 % до середнього рівня заробітної плати у Сумській області.

Згідно інформації, наданої Головним управлінням статистики у Сумській області, щодо заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах Сумського району, які повідомили про її наявність, станом на 01.09.2017 заборгованість обліковується на одному підприємстві району – ДП „Новосуханівський спиртовий завод”.

 

 

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ІНФОРМУЄ

Сесією Сумської районної ради від 07.07.2017 прийнято рішення про надання одноразової матеріальної допомоги особам, що постраждали від аварії на ЧАЕС 1 категорії (ліквідаторам) з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Одноразова матеріальна допомога надається особам, що постраждали від аварії на ЧАЕС 1 категорії (ліквідаторам), які проживають на території сільських (селищних) рад, які не входять до складу об’єднаних територіальних громад за рахунок коштів районного бюджету з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у розмірі 2000 грн.

ПОРЯДОК НАДАННЯ НАСЕЛЕННЮ СУБСИДІЙ. ПІДСТАВИ ДЛЯ ПРИПИНЕННЯ НАДАННЯ РАНІШЕ ПРИЗНАЧЕНОЇ СУБСИДІЇ

Вітаю Вас пане Міністре! Зараз багато по телевізору говорять про субсидії та й так поміж людьми ходять чутки, щоїх будуть відміняти і забирати, а ті, хто не оформив, більше не зможуть оформити. Поясність нам таку річ, чи зможуть ті, хто ще не отримав субсидію, її отримати і у кого мають право її забрати.

Олександра Блюхер-Саєнко