Районна газета

ЗМІНЕНО НОМЕР НАЦІОНАЛЬНОЇ "ГАРЯЧОЇ" ЛІНІЇ З ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА ТА ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Громадська організація „Ла-Страда-Україна”, неурядова організація України у сфері захисту прав жінок та дітей повідомляє, що Національна „гаряча” лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації з 25 листопада 2017 року переходить на новий загальноєвропейський номер 116-123 (безкоштовно з мобільних телефонів). Зі стаціонарного  можна дзвонити безкоштовно за номером 0-800-500-335.

САДІВСЬКА ЗЕМЛЯ БАГАТА НА ТАЛАНТИ

Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сумської райдержадміністрації постійно проводиться робота по виявленню громадян, які потребують обслуговування у всіх структурних підрозділах. Зокрема  відділенням денного перебування в  жовтні поточного року були взяті на облік мешканці Садівської сільської ради і вже 08 листопада в приміщенні Садівського Будинку культури відбулася перша зустріч з підопічними відділення.  

ПРОБЛЕМА БЕЗДОМНОСТІ В УКРАЇНІ ТА НАПРЯМКИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ З БЕЗДОМНИМИ ГРОМАДЯНАМИ

Проблема бездомності існувала й існує в усіх, навіть високорозвинутих суспільствах з високим рівнем соціальної захищеності громадян. Вона має комплексний характер та набуває нових вимірів відповідно до зміни життєвих стандартів. Залежно від стану економіки та спрямування соціальної політики, зокрема, житлової, кількість бездомних людей може зростати чи зменшуватись.

В С. НИЗИ ПРОВЕЛИ ЗАНЯТТЯ НА ТЕМУ "ЦЕРЕБРАЛЬНИЙ АТЕРОСКЛЕРОЗ"

18 жовтня поточного року на території Низівської селищної ради в приміщенні Будинку культури, відповідно до затвердженої програми надання соціально-педагогічної послуги у відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сумської райдержадміністрації, було проведене заняття «Університету ІІІ віку» на факультеті «Основи медицини та здорового способу життя» на тему «Церебральний атеросклероз. Клініка. Діагностика. Лікування. Профілактика порушень мозкового кровообігу». 

ПРО ДОСТУПНІСТЬ ДО ПРИМІЩЕНЬ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ СУМСЬКОЇ РДА

Управління соціального захисту населення Сумської районної державної адміністрації розташоване на першому поверсі в орендованому приміщенні у будівлі Сумської районної ради за адресою: м. Суми, вул. Іллінська, 97.

Біля центрального входу до будівлі районної ради розміщені позначки для маломобільних груп населення, вхід знадвору будівлі облаштований пандусом та кнопкою виклику.