Районна газета

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ІНФОРМУЄ

Перелік колективних договорів, змін та доповнень до колективних договорів зареєстрованих в управлінні соціального захисту населення Сумської райдержадміністрації  у жовтні - грудні 2017 року

З 1 СІЧНЯ 2018 РОКУ ЗМІНЮЮТЬСЯ СОЦІАЛЬНІ НОРМАТИВИ НА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ, В МЕЖАХ ЯКИХ НАДАЮТЬСЯ ПІЛЬГИ

Соціальні норми, у межах яких нараховуються пільги з оплати житлово-комунальних послуг затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 “Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування”.

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ПО ЗАБОРГОВАНОСТІ З ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ

Сумською районною державною адміністрацією постійно проводяться заходи, спрямовані на вчасність виплати заробітної плати та пенсій мешканцям району. 26 грудня 2017 року відбулося чергове засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації  Кучменка Е.В. 

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Відповідно до статті 43 Конституції України кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя роботою, яку людина вільно обирає або на яку вільно погоджується. Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом.

У Сумському районі діє робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. 

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

Сьогодні відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей  під головуванням заступника голови Координаційної ради Мірошниченка С.В.

На порядок денний було винесено два  питання: про затвердження графіку проведення засідань Координаційної ради на 2018 рік, про звернення Головного управління Держгеокадастру у Сумській області щодо надання згоди на розробку проекту землеустрою учасникам АТО.