Районна газета

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ПО РОЗГЛЯДУ ПИТАНЬ З ПРИЗНАЧЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ СІМ’ЯМ, ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ТА НАДАННЯ ПІЛЬГ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ТА ІНШІ ПОСЛУГИ

07.12.2018 під головуванням заступника голови Сумської районної державної адміністрації Литвиновської Людмили Володимирівни  відбулось чергове планове засідання комісії по розгляду питань з призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій та надання пільг на житлово-комунальні та інші послуги, передбачені чинним законодавством окремим категоріям населення.

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ: „СПІВПРАЦЯ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ТА УСТАНОВ РАЙОНУ З ПИТАНЬ ПОПЕРЕДЖЕННЯ НАСИЛЬСТВА В СІМ’Ї У 2018 РОЦІ”

У приміщенні Сумської районної ради 10.12.2018 під головуванням заступника  голови Сумської районної державної адміністрації Литвиновської Л.В. відбулося засідання „круглого столу” в рамках проведення щорічної акції „16 днів проти насильства” у Сумському районі на тему: „Співпраця структурних підрозділів та установ району з питань попередження насильства в сім’ї у 2018 році”.

В СУМСЬКОМУ РАЙОНІ ПОВНІСТЮ ПРОФІНАНСОВАНО ПЕРШИЙ ТРАНШ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ ГРУДНЯ

6 грудня 2018 року була перерахована державна соціальна допомога сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, тимчасова державна допомога дітям, допомога на догляд за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, допомога особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, щомісячна компенсаційна виплата непрацюючій особі, яка доглядає за особою з інвалідністью  першої групи, а також за особою, яка досягла 80- річного віку, тимчасова державна соціальна допомога особам, які не набрали права на пенсію за грудень 2018 року.

ТРИВАЄ НАБІР В ЛЮТІЗЬКОМУ ЦЕНТРІ

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю», створена у 2001 році за участі Міжнародної організації праці, є провідною реабілітаційною установою сфери управління Міністерства соціальної політики України. 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

Пріоритетом для будь – якої держави є дотримання прав і свобод людини. Так, в Конституції України окремий розділ присвячено правам і свободам людини і громадянина.

Більше статей...

  1. З ГРУДНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ
  2. ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ НАДАННЯ ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЧЛЕНАМ ЇХ СІМЕЙ
  3. ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ „КРУГЛОГО СТОЛУ”, ПРИСВЯЧЕНОГО ВІДЗНАЧЕННЮ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ
  4. ПОРЯДОК ВИПЛАТИ ПЕНСІЙ
  5. ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ
  6. У СУМСЬКОМУ РАЙОНІ ЗБЕРІГАЄТЬСЯ ПОЗИТИВНА ДИНАМІКА З ВІДСУТНОСТІ ЗАБОРГОВАНОСТІ З ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ЕКОНОМІЧНО АКТИВНИМИ СУБ’ЄКТАМИ ГОСПОДАРЮВАННЯ
  7. ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 1 ГРУДНЯ 2018 РОКУ
  8. ЯКЩО ВИ СТАЛИ ЖЕРТВОЮ НАСИЛЬСТВА, ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ, ВИ МОЖЕТЕ ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ
  9. ЯК ОТРИМАТИ СУБСИДІЮ, ЯКЩО У СКЛАДІ ДОМОГОСПОДАРСТВА ЗАРЕЄСТРОВАНА ОСОБА, ЩО ПЕРЕБУВАЄ ЗА КОРДОНОМ БІЛЬШЕ 60 ДНІВ
  10. ПРО ЗБІЛЬШЕННЯ ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ З ГРУДНЯ 2018 РОКУ