Районна газета

ЗАРАХУВАННЯ ДО СТРАХОВОГО СТАЖУ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ ПЕРІОДУ ДОГЛЯДУ ЗА ІНВАЛІДОМ АБО ПРЕСТАРІЛОЮ ОСОБОЮ

Законом України від №1058 від 09.07.2003р. "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (далі – Закон) передбачено, що страховий стаж – це період (строк), протягом якого особа підлягала державному соціальному страхуванню, якою або за яку сплачувався збір на обов'язкове державне пенсійне страхування та/або підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню, за який сплачено страхові внески.

СУМСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

СУМСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД:

-         головного спеціаліста відділу обслуговування громадян № 1 (тимчасово, 2 вакансії);

-         головного спеціаліста відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 (тимчасово, 4 вакансії);

-         головного спеціаліста відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 2 (тимчасово, 1 вакансія);

-         головного спеціаліста відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації   (2 вакансії постійно, 1 вакансія тимчасово).

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ

Сумським об'єднаним управлінням  Пенсійного фонду України Сумської області здійснюється фінансування пенсійних виплат пенсіонерам м. Суми та Сумського району. Загальна потреба в коштах на вересень 2017 року становить 183505,98 тис. грн. Станом на 18 вересня 2017 року на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 114980,77 тис. грн., що відповідає 17 числу графіка поденного фінансування виплати пенсії.

 

РОЗПОЧАТО ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙ ЗА ВЕРЕСЕНЬ 2017 РОКУ

Сумським об'єднаним управлінням  Пенсійного  фонду  України  Сумської області розпочато фінансування виплати пенсій за вересень 2017 року. Станом на 04 вересня 2017 року профінансовані кошти на пенсійні виплати громадянам міста Суми та Сумського району в сумі 7273,85 тис. грн., що складає 3,96 % від потреби на поточний місяць.

 

ЗДІЙСНЕННЯ ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ НА СЕРПЕНЬ 2017

Сумським об'єднаним управлінням  Пенсійного фонду України Сумської області здійснюється фінансування пенсійних виплат пенсіонерам м. Суми та Сумського району. Загальна потреба в коштах на серпень 2017 року становить 184863,74 тис. грн. Станом на 14 серпня 2017 року на їх забезпечення спрямовано кошти в обсязі 83121,17 тис. грн., що відповідає 13 числу графіка поденного фінансування виплати пенсії.