Районна газета

ВІДБУЛИСЬ РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ВІЙСЬКОВО-ПРИКЛАДНОГО БАГАТОБОРСТВА

9 листопада 2017 року на спортивній базі Косівщинської ЗОШ I-III ступенів  ім. Л.Українки сектором молоді та спорту, відділом освіти районної державної адміністрації були проведені районні змагання з військово-прикладного багатоборства серед допризовної молоді.

У змаганнях взяли участь 72 допризовника з 18 навчальних закладів району. Перше місце зайняла команда Косівщинської ЗОШ I-III ступенів ім. Л.Українки, друге - Басівська ЗОШ I-III ступенів, третє - Стецьківська ЗОШ I-III ступенів.

РАЙОННІ ФІНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ З ФУТБОЛУ НА ПРИЗИ КЛУБУ «ШКІРЯНИЙ М’ЯЧ»

Сектором молоді та спорту Сумської районної державної адміністрації і Комунальним закладом Сумська ДЮСШ, Федерацією футболу району 10 вересня 2017 року в с. Токарі були проведені  районні фінальні змагання з футболу  на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед спортсменів 2006 р. н. і молодші.

 

 

ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ-ФЕСТИВАЛЬ МОЛОДІЖНИХ КОМАНД

З 28 по 30 липня 2017 року у селі Коровинці на Недригайлівщині відбувся обласний туристичний зліт-фестиваль молодіжних команд, організований Управлінням молоді та спорту Сумської облдержадміністрації та Сектором у справах молоді та спорту Недригайлівської РДА.

СПОРТСМЕН СУМСЬКОГО РАЙОНУ ВИБОРОВ «ЗОЛОТО» ТА «СРІБЛО» НА ВІДКРИТИХ РЕГІОНАЛЬНИХ ЗМАГАННЯХ З ПОДОЛАННЯ ПЕРЕШКОД CSN

27 по 30 липня 2017 у Чернігівській області в селі Бреч КСК "Бреч"проходили відкриті регіональні змагання з подолання перешкод CSN (Бреч). Олегу Самотою, спортсмену Федерації кінного спорту Сумського району, кандидату в майстри спорту, вдалося двічі піднятися на п’єдестал пошани виборовши перше та друге місце.

ДИРЕКТОР ПИСАРІВСЬКОГО НВК СТАВ ЧЕМПІОНОМ УКРАЇНИ З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ВИДІВ СПОРТУ

Другий чемпіонат України з інтелектуальних видів спорту(шахи, шашки-64) відбувся з 4 по 9 липня в приміщенні будівельного коледжу м. Суми. Команда Сумської області (Шовкун Євген, Марченко Віталій, Кафтарян Левон) впевнено зайняла І місце. В особистому заліку не було рівних чемпіону Сумської області з інтелектуальних видів спорту директору Писарівського НВК Євгену Шовкуну, який набравши 25 очок із 36 можливих завоював титул чемпіона України з інтелектуальних видів спорту.  Друге  місце - за спортсменом із Хотіні Віталієм Марченком (23,5 очка), третє - за спортсменом із Сум Левоном Кафтаряном (23очка).