Районна газета

ДО САДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ БІБЛІОТЕКИ ЗАВІТАЛА ПОЕТЕСА ЛЮДМИЛА КЛИМЕНКО

У першу сніжну суботу грудня в Садівській сільській бібліотеці було проведено бібліофреш «Подаруй мені квітку» -  тепла зустріч сумської поетеси Людмили Клименко з читачами, які давно її чекали. 

НОВИЙ СПІЛЬНИЙ ТВОРЧИЙ ПРОЕКТ ВІДДІЛУ КУЛЬТУРИ СУМСЬКОЇ РДА ТА ТЕЛЕКАНАЛУ ATV

3 грудня у с.Сад відділ культури Сумської райдержадміністрації та команда телеканалу ATV продовжили свою роботу над проектом в рамках висвітлення творчого життя аматорів сцени Сумського району.

НОВИЙ СПІЛЬНИЙ ТВОРЧИЙ ПРОЕКТ ВІДДІЛУ КУЛЬТУРИ СУМСЬКОЇ РДА ТА ТЕЛЕКАНАЛУ ATV

26 листопада відділом культури Сумської РДА та командою телеканалу ATV було розпочато спільний проект в рамках висвітлення творчого життя аматорів сцени Сумського району, а розпочато було з мальовничого селища Низи.

СУМСЬКИЙ РАЙОН В ХАРКОВІ НА ПІСЕННОМУ КОНКУРСІ ГІДНО ПРЕДСТАВИВ ФОЛЬКЛОРНИЙ КОЛЕКТИВ «БЕРЕГИНІ» З НИЗІВ

З 24 по 25 листопада 2018 року відбувся  І Національний Чемпіонат України з  фольклору «EURO FOLK – Харків 2018» - «Таланти 21 століття» за підтримки UNESCO, в якому взяло участь 115 колективів з різних куточків України.

ПРОЙШОВ СЕМІНАР-НАРАДА КЕРІВНИКІВ КЛУБНИХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ

27 листопада  2018 року у великій залі районної ради відбувся семінар-нарада керівників клубних закладів району, який відкрив начальник відділу культури Сумської райдержадміністрації Юрій Холодьон.