Районна газета

«ПЕРЛИНКИ З ТВОРЧОЇ СКРИНЬКИ»

Здається, уже нікого не треба переконувати, що сучасна бібліотека, окрім властивих їй функцій з традиційного обслуговування та надання інформації користувачам, є ще й острівцем творчості та дозвілля для місцевої громади.

12 вересня 2017 року методичним відділом комунального закладу Сумської районної ради – Сумська районна бібліотека для бібліотечних працівників району було проведено ярмарок креативних бібліотечних ідей «Перлинки з творчої скриньки», де було представлено щедрий бібліотечний урожай креативних думок, творчих задумів, неоціненного досвіду, зібраного та виплеканого з любов’ю для своїх користувачів. 

НОВИЙ ФІЛЬМ ПРО ТУРИСТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ СУМСЬКОГО РАЙОНУ

Відділом культури та телерадіокомпанією «ATV» виготовлено фільм про Могрицький ленд-арт симпозіум - «ПРОСТІР ПОКОРДОННЯ».

«ПРОСТІР ПОКОРДОННЯ» - ленд-арт симпозіум, який прагне 
до розвитку діалогу людини з прадовкіллям.

КРАЄЗНАВЧИЙ ВСЕОБУЧ «СЕРЦЕМ ДОТОРКНИСЬ ІСТОРІЇ РІДНОГО КРАЮ» ДО ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ СУМ ВІД НАЦИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ ТА ДНЯ МІСТА

У перші вихідні дні вересня у Сумах традиційно відбудуться масові заходи до Дня визволення Сум від нацистських загарбників та Дня міста.

 Для всіх жителів нашого обласного центру 2 вересня – свята і дорога дата. 

Саме цього дня, 74 роки тому, завдяки ратному подвигу та патріотизму наших співвітчизників Суми були визволені від нацистських загарбників, у місто над Пслом прийшла довгоочікувана Перемога.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР ПЕРЕДАТИ НЕРУХОМЕ МАЙНО В ОРЕНДУ, ЩО НАЛЕЖИТЬ ДО СПІЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД СІЛ,СЕЛИЩ СУМСЬКОГО РАЙОНУ

Орендодавець (балансоутримувач): Відділ культури Сумської районної державної адміністрації.

Назва об’єкту оренди: нежитлове приміщення – будівля топкової Комунального закладу Сумської районної ради – Садівська дитяча школа мистецтв  площею 30,6 м2 з навісом для дров площею 30,0 м2.

Місцезнаходження об’єкту оренди: вул. Войти, 15, с. Сад, Сумського району, Сумської області.

КНИЖКОВИЙ ФУРШЕТ ВІД КЗ СРР – СУМСЬКА РАЙОНА БІБЛІОТЕКА

Переоцінити роль книжки у житті людини неможливо. Тому стає дуже сумно на душі, коли опитування показують, що сьогодні збільшується частина людей, які не читають книги.

  Для того щоб підкреслити, що книжка потрібна людям не менше, ніж їжа працівниками комунального закладу Сумської районної ради – Сумська районна бібліотека  було проведено книжковий фуршет «День підвищення книжкового апетиту». У меню були: «Історичний салат», «Асорті здоров’я», «Словниковий вінегрет», «Фольклорний пудинг», «Мистецький десерт» та «Літературна кава».