Районна газета

«ПОСВЯТА В ЮНІ МИТЦІ» У САДІВСЬКІЙ ДИТЯЧІЙ ШКОЛІ МИСТЕЦТВ

Мистецька школа – це цілий світ багатьох цікавинок, в якому знайдеться місце для всієї малечі, яка цього року прийшла до зала комунального закладу Сумської районної ради – Садівська дитяча школа мистецтв. Понад 30 дотепних, розумних, веселих першокласників, 22 грудня 2017 року присвятили в «Юні музиканти», «Юні художники», «Юні хореографи». Разом зі своїми викладачами вони провчились цілий семестр і показали свої вміння, зробили перший крок на музичну сцену. Учні молодших та старших класів подарували всім присутнім багато музики, танцю та акторської гри.

ПРОЙШЛА ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ РОМАНА КОВАЛЯ

У рамках відзначення 100-річчя Української революції 1917-1921 років, в бібліотеках Сумського району пройшли відеопрезентації книги-дослідження відомого українського письменника, історика і краєзнавця Романа Коваля «Сумщина в боротьбі» про учасників Армії УНР, які народилися на території сучасної Сумської області.

Методичним відділом комунального закладу Сумської районної ради – Сумська районна бібліотека проведено відеопрезентацію «Невидимий місток століть» для бібліотечних працівників, з метою підвищення фахового рівня та на допомогу у проведенні заходів, спрямованих на відзначення 100-річчя Української революції 1917 – 1921 років, під час якої було переглянуто презентацію книги «Сумщина в боротьбі».

ГОТУЄТЬСЯ ФІЛЬМ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ О.ПАЛІЦИНА НА ТЕРИТОРІЇ СУМСЬКОГО РАЙОНУ

Відділом культури Сумської райдержадміністрації разом з обласною громадською організацією «Паліцинська академія» було проведено зйомки фільму про діяльність О.О. Паліцина на території Сумського району.

У рамках проекту було відвідано ряд пам’ятних місць у м. Суми та Сумському районі, пов’язаних з життям і діяльністю Олександра Паліцина серед яких – ряд архітектурних споруд, побудованих за його власним проектом (м. Суми, В. Сироватка), а також місце де знаходилась попівська академія, заснована Паліциним (с. Залізняк).

14 ГРУДНЯ 2017 РОКУ У ВЕЛИКІЙ ЗАЛІ РАЙОННОЇ РАДИ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-НАРАДА КЕРІВНИКІВ КЛУБНИХ ЗАКЛАДІВ РАЙОНУ

14 грудня 2017 року у великій залі районної ради відбувся семінар-нарада керівників клубних закладів району на тему: «Річна статистична   звітність. Проведення закладами  культури Новорічних та Різдвяних свят». 

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ПАЛІЦИНСЬКА АКАДЕМІЯ»

Днями  у приміщенні Сумської  міської бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка відбулося засідання обласної громадської організації «Паліцинська академія», присвячене 295-й річниці з дня народження Г.С.Сковороди (1722-1794).