Районна газета

ІНФОРМАЦІЙНО-ПРЕЗЕНТАЦІЙНА ЕКСПОЗИЦІЯ ТУРИСТИЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ «СУМЩИНА ТУРИСТИЧНА-2018»

7 червня 2018 року відділ культури Сумської районної державної адміністрації (начальник відділу Юрій Холодьон) взяв участь у виставці «Сумщина туристична – 2018», де райони разом із об’єднаними територіальними громадами Сумської області успішно обмінялися досвідом туристичної інфраструктури районів і міст Сумської області та супутніх послуг. В заході взяв участь голова Сумської районної державної адміністрації Геннадій Дорошенко.

СУМЩИНА ТУРИСТИЧНА-2018 ЗАПРОШУЄ!

7 червня 2018 року Сумська ТПП разом з Сумською обласною державною адміністрацією, відділом промоції та туризму Сумської облдержадміністрації, Сумською обласною радою проведе Міжнародний бізнес-форум та виставку «Сумщина туристична-2018». 

«СУМСЬКИЙ РАЙОН ЗАПРОШУЄ…»

Однією з пріоритетних галузей розвитку економіки нашої області визначений туризм. Загально відомо, що Сумщина – край туристичний. Тому бібліотеки зайняли вагому нішу у його популяризації. Природа нагородила наш край найбагатшими і винятково різноманітними екосистемами і рекреаціями. Великі туристичні і екскурсійні можливості нашого регіону обумовлені багатьма чинниками: численні пам’ятки історії та архітектури, мальовничі краєвиди, цілюще повітря.

НОВИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ ФІЛЬМ ПРО СУМСЬКИЙ РАЙОН

Відділом культури у співпраці з громадською організацією «Паліцинська академія» було створено фільм «Паліцинська академія Сумського району»  про діяльність видатного нашого земляка – поета, архітектора, перекладача та просвітителя на території Сумського району.  

НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ У СУМСЬКОМУ РАЙОНІ

Відбулася робоча поїздка начальника відділу культури Сумської райдержадміністрації  Юрія Холодьона  та начальника відділу туризму Сумської облдержадміністрації Юрія  Гладенка  з метою ознайомлення з туристичним потенціалом району та вивчення стану пам’яток архітектури національного та місцевого значення.