Районна газета

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ ПРЕДМЕТУ «ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ»

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Сумської РДА 28 листопада 2018 року на базі ОЗ Садівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Сумської районної ради відбувся семінар учителів предмету «Захист Вітчизни» на тему: «Здобуття первинних військових та практичних навичок – основа виховання самовідданих патріотів та захисників Вітчизни».

29.11.2018 НА БАЗІ ОЗ ВЕЛИКОЧЕРНЕЧЧИНСЬКОЇ СШ I-III СТУПЕНІВ ПРОЙШОВ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ З ТЕМИ «РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ОЛІМПІАДНИХ ЗАВДАНЬ З МАТЕМАТИКИ».

У семінарі прийняли участь учителі математики із 13 закладів освіти Сумського району. У ході роботи були обговорені питання розробки дидактичного матеріалу для уроків математики, використання інтернет-ресурсів для формування математичних компетентностей учнів.

СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

27 листопада 2018р. відбувся семінар вчителів початкових класів, які працюють по-новому з учнями перших класів на базі Низівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на тему « Нові підходи до освітнього процесу в умовах Нової української школи».

20 ЛИСТОПАДА ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ З ВИХОВНОЇ РОБОТИ

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Сумської районної державної адміністрації 20 листопада 2018 року у Низівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи на тему «Організація в закладах освіти виховної роботи щодо  безпеки й благополуччя дитини»

КОНКУРС УЧИТЕЛЬ РОКУ 2018-2019 У НОМІНАЦІЇ «ГЕОГРАФІЯ»

Надзвичайно  хвилююче розпочався сьогоднішній день для  вчителів географії Сумського району, які виявили бажання брати участь у І (зональному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019». Педагогів та членів журі гостинно зустрів ОЗ Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Більше статей...

  1. СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ВЧИТЕЛІВ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА НА БАЗІ КОСІВЩИНСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ
  2. ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА НА БАЗІ ВЕРХНЬОСИРОВАТСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТ.. ТА ВЕЛИКОБОБРИЦЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТ.
  3. 14 ЛИСТОПАДА 2018 РОКУ ВІДБУЛАСЯ НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РАЙОНУ
  4. СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ІСТОРІЇ НА ТЕМУ «ВИКОРИСТАННЯ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСІВ НА УРОКАХ ІСТОРІЇ ТА ПРАВОЗНАВСТВА»
  5. ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ
  6. УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ХІХ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА.
  7. СЕМІНАР ВЧИТЕЛІВ ГЕОГРАФІЇ СУМСЬКОГО РАЙОНУ У СЕЛІ ШПИЛІВКА
  8. СПІЛЬНИЙ СЕМІНАР КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ РАЙОНУ З ПИТАННЯ «РОЛЬ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ У ПІДГОТОВЦІ ДІТЕЙ ДО ШКОЛИ В КОНТЕКСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАВДАНЬ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ»
  9. СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «ФОРМУВАННЯ МАТЕМАТИЧНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ УЧНЯ В УМОВАХ ВПРОВАДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОГО СТАНДАРТУ БАЗОВОЇ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ»
  10. СЕМІНАР «ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ, ПОПЕРЕДЖЕННЯ НЕГАТИВНОГО ВПЛИВУ СОЦІАЛЬНОГО СЕРЕДОВИЩА ТА СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ»