Районна газета

ФОРУМ ДИРЕКТОРІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

З метою обговорення актуальних змін освітньої галузі, перспектив її розвитку, окреслення проблем у контексті викликів часу та визначення шляхів їх вирішення Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації 14 вересня 2017 року на базі Палацу культури «Хімік» ПАТ «Сумихімпром» проведено Форум директорів загальноосвітніх навчальних закладів, у якому взяли участь керівники загальноосвітніх установ Сумського району.

НАРАДА ДИРЕКТОРІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ СУМСЬКОГО РАЙОНУ

6 вересня у малій залі Сумської районної ради проведено нараду директорівзагальноосвітніх навчальних закладів Сумського району.

Робоче засідання розпочав перший заступник голови Сумської районної державної адміністрації Едуард Кучменко, який наголосив на результатах проходження ЗНО учнями Сумського району та необхідності покращення підготовки до складання ЗНО у 2018 році.

НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ ВІДСВЯТКУВАЛИ – ДЕНЬ ЗНАНЬ

Озвучене першим дзвоником нового навчального року, воно покликало в країну знань школярів.

За участі батьків, широкого кола громадськості відбулися урочисті лінійки, Свята першокласників. Традиційне свято для першокласників проведено у формі ігор, театралізованих дійств, свят, змагань. По закінченню урочистостей відбулися перші уроки,  зустрічі класних керівників з учнями, батьками.

НАТАЛІЯ ЛОБОДА: «ПРІОРИТЕТОМ ДІЯЛЬНОСТІ КЕРІВНИЦТВА РАЙОНУ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ПИТАННЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ ТА ОПТИМІЗАЦІЇ МЕРЕЖІ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ»

Про це повідомила начальник відділу освіти Сумської райдержадміністрації.

«Пріоритетом діяльності керівництва району залишається питання модернізації та оптимізації мережі навчальних закладів, забезпечення умов для успішного втілення Концепції Нової української школи та організації нового освітнього простору.

На вимоги часу було прийнято рішення Сумської районної ради про визначення опорними Садівської, Степанівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та Великочернеччинської, Верхньосироватської спеціалізованіх шкіл І-ІІІ ступенів із філіями: Великовільмівською, Шпилівською, Терешківською Степанівською, Пушкарівською», - повідомила Наталія Лобода

СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМСЬКОГО РАЙОНУ

Серпнева конференція педагогічних працівників Сумського району відбулася 30 серпня 2017 року у формі  розширеного засідання колегії   «Нова українська школа: від якості умов до якості результатів» в приміщенні Сумської районної ради.

У заході взяли участь перший заступник голови Сумської районної державної адміністрації  Едуард Кучменко, голови сільських і селищних рад, педагогічні працівники району.