Районна газета

ВИСТУПИ В ТРУДОВИХ КОЛЕКТИВАХ

Співробітниками Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області постійно проводяться виступи в трудових колективах підприємств, установ та організацій на території Сумського району, під час яких доводяться до відома правила пожежної безпеки, безпеки життєдіяльності та порядок дій у різних надзвичайних ситуаціях.

БЕЗПЕКА НА ЛЬОДУ

Уже не раз говорилося про небезпеку, яку таїть у собі лід, та любителі ковзанів і риболовлі нехтують попередженнями і правилами безпеки.У багатьох випадках це закінчується трагічно. Деякі небезпеки наче дозрівають у певний сезон, у кожної з них - свій термін.

І з року в рік рибалки йдуть на лід, не дивлячись на постійні застереження збоку, знаючи із засобів масової інформації, скільки на льодових просторах пропадає безвісти людей, яких потім довго шукають, але найчастіше знаходять навесні, коли тіло потонулого течією прибиває до берега. 

СЛУЖБА 101 ІНФОРМУЄ

11 листопада 2017 року о 16 годині 16 хвилин до служби «101» надійшло повідомлення про пожежу в дачному будинку садівничого товариства «Фрунзенець» на території Кияницької сільської ради. На гасіння пожежі було направлено за сигналом «Тривога!» рятувальників 27-го професійного пожежного поста смт. Хотінь 1 державного пожежно-рятувального загону Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.  Гасіння пожежі ускладнювалось наступними фактами: відсутністю місцевого пожежного підрозділу, незадовільним станом під’їзних шляхів, віддаленістю джерел зовнішнього протипожежного водопостачання  

РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД ПО ЖИТЛОВОМУ СЕКТОРУ В С. САД

Працівники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області спільно з представником Садівської сільської ради провели профілактичний рейд по житловому сектору в c. Сад з метою проведення масово-роз`яснювальної роботи з населенням щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті. Під час проведення зазначеної роботи фахівці Служби порятунку здійснили подвірний обхід 4 дворів. Особливу увагу приділили малозабезпеченим сім`ям, людям похилого віку та самотнім. 

ВІДБУЛИСЬ РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ВІЙСЬКОВО-ПРИКЛАДНОГО БАГАТОБОРСТВА

9 листопада 2017 року на спортивній базі Косівщинської ЗОШ I-III ступенів  ім. Л.Українки сектором молоді та спорту, відділом освіти районної державної адміністрації були проведені районні змагання з військово-прикладного багатоборства серед допризовної молоді.

У змаганнях взяли участь 72 допризовника з 18 навчальних закладів району. Перше місце зайняла команда Косівщинської ЗОШ I-III ступенів ім. Л.Українки, друге - Басівська ЗОШ I-III ступенів, третє - Стецьківська ЗОШ I-III ступенів.