Районна газета

РОЗГЛЯНУТО «ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН СЕЛА З ПЛАНОМ ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ (ЗОНІНГ) с. НИЖНЯ СИРОВАТКА СУМСЬКОГО РАЙОНУ НА ОБЛАСНІЙ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНІЙ РАДІ

28 березня розглянуто «Генеральний план села з планом зонування території (зонінг) с. Нижня Сироватка Сумського району Сумської області» на обласній архітектурно-містобудівній раді при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації, який розроблений Приватною науково - виробничою фірмою «КВЕЛ»

РОЗГЛЯНУТО «СХЕМУ ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ СУМСЬКОГО РАЙОНУ» НА ОБЛАСНІЙ АРХІТЕКТУРНО-МІСТОБУДІВНІЙ РАДІ

28 березня розглянуто «Схему планування території Сумського району» на обласній архітектурно-містобудівній раді при управлінні містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації, яка розроблена Державним підприємством Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД»

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ: ОЗНАЙОМЛЕННЯ ТА ПРОПОЗИЦІЇ

Відділ містобудування та архітектури Сумської районної державної адміністрації повідомляє про наміри розроблення детального плану території за межами населених пунктів на території Великочернеччинської сільської ради Сумського району Сумської області 

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ: ОЗНАЙОМЛЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ

Відділ містобудування та архітектури Сумської районної державної адміністрації повідомляє

ДЕТАЛЬНІ ПЛАНИ ТЕРИТОРІЙ: ОЗНАЙОМЛЕННЯ ТА ПРОПОЗИЦІЇ

Сектор містобудування та архітектури Сумської районної державної адміністрації повідомляє: згідно із розпорядженням голови Сумської районної державної адміністрації від 04.01.2018 № 3-ОД «Про затвердження детального плану території за межами населеного пункту с. Косівщина на території Косівщинської  сільської ради Сумського району Сумської області» було затверджено детальний план території за межами населеного пункту с. Косівщина на території Косівщинської сільської ради Сумського району Сумської області.