Районна газета

РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ З ДІТЬМИ В С. СЕВЕРИНІВКА ПРОФІЛАКТИЧНО-РОЗ`ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ

20 березня 2018 року рятувальники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області провели з учнями Северинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та з вихованцями Северинівського ДНЗ «Веселка» профілактично-роз'яснювальну роботу.

РЯТУВАЛЬНИКИ ВЛАШТУВАЛИ ДЛЯ ДІТЕЙ АКЦІЮ "ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ" В СМТ. СТЕПАНІВКА

Стати професійним рятувальником – одна із найзаповітніших мрій багатьох дітей. Щоб на власні очі побачити всі тонкощі важкої і небезпечної професії, вогнеборці постійно запрошують підростаюче покоління до підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
 

РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД ПО ЖИТЛОВОМУ СЕКТОРУ В С. СЕВЕРИНІВКА

20 березня 2018 року працівники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області спільно з представником Миколаївської об`єднаної територіальної громади провели профілактичний рейд по житловому сектору в c. Северинівка з метою проведення масово - роз`яснювальної роботи з населенням щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті.

РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ВИСТУПИ В ТРУДОВИХ КОЛЕКТИВАХ С. СЕВЕРИНІВКА (2)

Співробітниками Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області постійно проводяться виступи в трудових колективах підприємств, установ та організацій на території Сумського району, під час яких доводяться правила пожежної безпеки, безпеки життєдіяльності та порядок дій у різних надзвичайних ситуаціях.

СУМСЬКИЙ РАЙОН: ВНАСЛІДОК ПОЖЕЖІ У ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ ЗАГИНУВ ЧОЛОВІК ТА ПОСТРАЖДАЛА ЖІНКА

19 березня о 19:17 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у житловому будинку в с. Сад по вул. Рябінова. Про загоряння повідомили сусіди. На місце події було направлено два відділення чергового караулу 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини з обласного центру.