Районна газета

НЕБЕЗПЕКА ОБМОРОЖЕННЯ

В зв`язку з істотним зниженням температурного режиму, що спостерігається останнім часом, все частіше фіксуються випадки обмороження та переохолодження людей.

Сумський районний сектор управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області вкотре наголошує на необхідність дотримання правил безпеки під час перебування на відкритому повітрі, а саме:

РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВОДЯТЬ З ДІТЬМИ ПРОФІЛАКТИЧНО-РОЗ`ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ

Рятувальники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області провели профілактично-роз'яснювальну роботу з дітьми Верхньосироватського ДНЗ «Сонечко», с. Верхня Сироватка щодо дотримання правил пожежної безпеки, правил безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів та правил БЖД. Його вихованці  дізналися номери екстрених служб, засвоїли, до якого лиха можуть призвести пустощі з сірниками та електричними приладами.

ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА ПІЧНОГО ОПАЛЕННЯ ТА ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПРИ ВИКОРИСТАННІ ЙОГО У ПОБУТІ

Порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення — досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року. Пожеж від приборів опалення, якщо вони справні та експлуатуються з виконанням правил пожежної безпеки, не може бути. Якщо пожежа все одно сталась, то її причина ховається завжди в порушені правил експлуатації чи невиконанні інструкцій.

ПРОВЕДЕНО ВИСТУПИ У ТРУДОВИХ КОЛЕКТИВАХ

Співробітниками Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області постійно проводяться виступи в трудових колективах підприємств, установ та організацій на території Сумського району, під час яких доводяться правила пожежної безпеки, безпеки життєдіяльності та порядок дій у різних надзвичайних ситуаціях.

19 СІЧНЯ ВСІ ПРАВОСЛАВНІ ХРИСТИЯНИ ВІДЗНАЧАТИМУТЬ ОДНЕ З ГОЛОВНИХ СВЯТ – ВОДОХРЕЩА

Для того, щоб свято не обернулося трагедією, необхідно чітко дотримуватися правил поведінки перебування на воді та льоду.

Щорічно рятувальники району дбають безпеку цих заходів. Для цього чітко визначаються місця для купання, обстежуються днища водоймищ та вживаються додаткові заходи безпеки. Тож, всі охочі зможуть належно вшанувати християнські традиції у спеціально обладнаному для цього місці, без ризику для життя.