Районна газета

ЛЮБОВ БЕЗ КОРДОНІВ ЗАВДЯКИ МІН’ЮСТУ

Людським почуттям, а особливо – любові, непідвладні пори року, час та кордони. І яскравим прикладом цього є реєстрація шлюбу з іноземними громадянами. В рамках пілотного проекту Мін’юсту «Шлюб за добу», на Сумщині на сьогодні 208 пар наречених стали чоловіком та дружиною, з них 41 шлюб з іноземними громадянами (Росії, Польщі, Литви, Іраку, США, Туреччини, Португалії, Нігерії, Молдови, Пакистану, Тунісу, Канади, Польщі, Пакистану, Афганістану).

5 КРИМІНАЛЬНИХ ПРОВАДЖЕНЬ ПРОТИ ЗАХОПЛЮВАЧІВ ЗЕМЛІ ПОРУШЕНО ЗАВДЯКИ РОБОТІ АНТИРЕЙДЕРСЬКИХ АГРАРНИХ ШТАБІВ МІНЮСТУ

За 2 тижні роботи анти рейдерських штабів на «гарячі лінії» у регіонах надійшло 124 дзвінки, з яких 21 стосувалися безпосередньо спроб рейдерських захоплень. Завдяки оперативній роботі органів юстиції та правоохоронців вже порушено 5 кримінальних справ проти зловмисників, які спробували нажитися на чужому майні. Про це в ході прес-конференції повідомила заступник Міністра юстиції, Олена Сукманова. За її словами, серед успішних кейсів,- повернення законним власникам 35% корпоративних прав ТОВ «Нива-2010», яке розташовано у Кіровоградській області. Так само було повернуто землі при столичній компанії «Ес- СіСекюр Кепітал Лімітед» та ТОВ «Агро-Віта 2000» на Дніпропетровщині. «Неприємна історія сталася з фермерським господарством «Олександро-Володимирівське» у Дніпропетровській області. На основі підробленого тексту судового рішення, приватним нотаріусом були вчинені дії, які призвели до повного зникнення підприємства з реєстру. Після цього зловмисники спробували привласнити елеватори, склади та зерносховища. Завдяки оперативній реакції підприємство відновлено, а майно повернуто власнику», - поінформував присутніх заступник Міністра юстиції. 

РЯТУВАЛЬНИКИ СПІЛЬНО З ПРЕДСТАВНИКОМ БЕЗДРИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД ПО ЖИТЛОВОМУ СЕКТОРУ В C. БЕЗДРИК

Працівники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області спільно з представником Бездрицької сільської ради провели профілактичний рейд по житловому сектору в c. Бездрик з метою проведення масово - роз`яснювальної роботи з населенням щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті. Під час проведення зазначеної роботи з населенням, фахівці Служби порятунку здійснили подвірний обхід 10 дворів в c. Бездрик. Особливу увагу приділили малозабезпеченим сім`ям, людям похилого віку та самотнім. Мешканцям розповіли про дотримання правил пожежної безпеки в побуті. Окремо було роз`яснено правила безпечного перебування на водоймах та недопущення дитячих пустощів з вогнем.

СУМСЬКИЙ РАЙОН: ФАХІВЦІ СЛУЖБИ ПОРЯТУНКУ РАЗОМ ІЗ СОЦПРАЦІВНИКАМИ ВІДВІДАЛИ ОСЕЛІ ЛІТНІХ САМОТНІХ ЛЮДЕЙ

В зв’язку зі зниженням температурного режиму на території Сумщини зростає загроза виникнення пожеж в житлових будинках з пічним опаленням. З метою недопущення побутових пожеж рятувальники активно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням, залучаючи інші служби.

РЯТУВАЛЬНИКИ СПІЛЬНО З ПРАЦІВНИКАМИ СУМСЬКОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) СУМСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД ПО ЖИТЛОВОМУ СЕКТОРУ В C. СТЕЦЬКІВКА

4 вересня 2017 року працівники Сумського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області спільно з представниками Сумського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сумської районної державної адміністрації провели профілактичний рейд по житловому сектору в c. Стецьківка з метою проведення масово - роз`яснювальної роботи з населенням щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті. Під час проведення зазначеної роботи з населенням, фахівці Служби порятунку здійснили подвірний обхід 12 дворів в c. Стецьківка. Особливу увагу приділили малозабезпеченим сім`ям, людям похилого віку та самотнім. Мешканцям розповіли про дотримання правил пожежної безпеки в побуті. Окремо було роз`яснено правила безпечного перебування на водоймах та недопущення дитячих пустощів з вогнем.

Більше статей...

  1. СЛУЖБА ПОРЯТУНКУ «101». ПОЖЕЖА В СЕЛІ КИЯНИЦЯ
  2. СУМСЬКИЙ РАЙОН: РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВОДЯТЬ ПРОФІЛАКТИЧНІ РЕЙДИ У ЛІСАХ ТА БІЛЯ ВОДОЙМ
  3. СПІВРОБІТНИКАМИ СУМСЬКОГО РАЙОННОГО СЕКТОРУ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОСТІЙНО ПРОВОДЯТЬСЯ ВИСТУПИ В ТРУДОВИХ КОЛЕКТИВАХ ПІДПРИЄМСТВ
  4. ВИСТУП У ТРУДОВОМУ КОЛЕКТИВІ АЗПСМ С. САД, НА ТЕМУ: «ДІЇ НА ВИПАДОК ПОЖЕЖІ ТА ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ПІДРУЧНИМИ ЗАСОБАМИ ПОЖЕЖОГАСІННЯ»
  5. СУМСЬКИЙ РАЙОН: ПІД ЧАС ПРОГУЛЯНКИ ЛІСОМ ЧОЛОВІК ЗНАЙШОВ ЗАСТАРІЛІ БОЄПРИПАСИ В С. НИЖНЯ СИРОВАТКА
  6. СУМСЬКИЙ РАЙОН: РЯТУВАЛЬНИКИ НАГАДАЛИ АГРАРІЯМ ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ЗБЕРЕГТИ ВРОЖАЙ (2)
  7. ПОЖЕЖНА КОМАНДА ПІДЛІСНІВСЬКОЇ ФІЛІЇ ПАТ «РАЙЗ-МАКСИМКО» ЗНОВУ ДОПОМАГАЄ РЯТУВАЛЬНИКАМ ТА ВМІЄ ВМІЛО І СВОЄЧАСНО ДІЯТИ У ЕКСТРЕНИХ СИТУАЦІЯХ!
  8. БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ НА ВОДІ!
  9. СЛУЖБА ПОРЯТУНКУ ЗАКЛИКАЄ ГРОМАДЯН НЕ ПРОВОКУВАТИ ПОЖЕЖІ У ПРИРОДНИХ ЕКОСИСТЕМАХ ПІД ЧАС ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНОГО ПЕРІОДУ!
  10. РЯТУВАЛЬНИКИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ ПРОВЕЛИ З ДІТЬМИ ПРОФІЛАКТИЧНО-РОЗ`ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ В САДІВСЬКОМУ ДНЗ «ТОПОЛЬКА