«СТРАТЕГІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ СУЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ» - ТАКОЮ БУЛА ТЕМА НА ВИЇЗНОМУ ЗАСІДАННІ РАДИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ СУМСЬКОГО РАЙОНУ У С.СУЛА

24 січня 2019 року під керівництвом голови Сумської районної державної адміністрації Геннадія Дорошенка  відбулося  виїзне засідання Ради регіонального розвитку Сумського  району  у селі Сула за  участю голови Сумської обласної ради Володимира Токара,  заступника голови Сумської районної ради Анатолія Салогуба, керівників органів місцевого самоврядування, представників громади та ЗМІ.

Традиційно, перед початком засідання, у малій залі Сульського сільського клубу прийом громадян проводили фахівці пенсійного фонду, дільничий районної поліції та представники управління соціального захисту населення Сумської районної державної адміністрації.

Відкриваючи засідання, Геннадій Дорошенко зазначив, що засідання ради регіонального розвитку Сумського району спрямоване не лише на підведення підсумків, а й на розробку стратегії розвитку району на найближчих три роки. Адже саме на такий термін нині розробляють стратегічне планування провідні компанії в усьому світі.

У  ході засідання сільський голова Іван Крючков прозвітував перед мешканцями Сульської сільської ради про виконану роботу у 2018 році та запропонував увазі присутніх презентацію ряду проектів короткострокового та довгострокового терміну виконання.

Присутніми  на зібранні були внесені пропозиції щодо  закінчення робіт з відновлення освітлення вулиць по селу, ремонту містка та асфальтування доріг по Сульській сільській раді.

Підбиваючи підсумки, керівник району Геннадій Дорошенко запевнив, що маючи здобутки за останні чотири роки, можемо  рухатися до поставлених цілей. Стратегія регіонального розвитку Сумського району є саме тим вектором, який дозволить мешканцям відчути переваги реформи децентралізації та досягти головної мети – забезпечення сталого економічного та соціально-культурного розвитку району.