ВИЇЗНА НАРАДА ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАВДАНЬ, ВИЗНАЧЕНИХ РАДОЮ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ В С. САД

13 грудня 2018 року в будинку культури с. Сад під головуванням голови Сумської районної державної адміністрації Геннадія Дорошенка відбулося засідання Ради регіонального розвитку Сумського району. До зустрічі з громадкістю долучився голова обласної ради Володимир Токар.

Перед початком зустрічі проведено роботу з мешканцями села фахівцями пенсійного фонду, управління соціального захисту населення, дільничним поліції.

У будинку культури зібралося чимало жителів села. Вони прийшли на цю зустріч обговорити питання, які їх найбільше хвилюють,з керівниками району, області та спеціалістами різних сфер діяльності. Для прикладу людей цікавило: відкриття у селі аптеки, будівництво очисних споруд, утеплення ЗОШ, ремонт спортивної зали школи мистецтв. На ці питання громада отримала конкретні відповіді.

У ході зустрічі лунали також і слова подяки на адресу керівництва області та району за фінансову підтримку розбудови Садівської громади. Формат таких зустрічей з громадкістю, який було обрано районним керівництвом, дає можливість усім бажаючим взяти участь в обговоренні актуальних питань, які турбують мешканців Сумського району.

Наступна зустріч відбудеться 20 грудня у смт. Низи.