ЗУСТРІЧ ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ РДА З ГРОМАДСЬКІСТЮ ХОТІНСЬКОЇ ОТГ

У четвер, 15 листопада, голова райдержадміністрації Геннадій Дорошенко провів зустріч з територіальною громадою Хотінської селищної ради.

Слід зазначити, що перед початком кожної такої зустрічі, проводиться робота з мешканцями фахівцями пенсійного фонду, управління соціального захисту населення, дільничним поліції.

Під час спілкування з людьми у місцевому аграрному ліцеї, керівник району спільно з селищним головою Миколою Торяником проаналізував доходи та видатки за попередній рік, вказав громаді на додаткові шляхи наповнення бюджету та нові можливості залучення коштів для вирішення соціальних питань. До зустрічі долучився голова Сумської обласної ради Володимир Токар  та заступник голови Сумської районної ради Анатолій Салогуб. Володимир Миколайович Токар підтримав пропозиції керівництва району та мешканців громади у контексті питань щодо утеплення аграрного ліцею (заміна вікон на пластикові) та пообіцяв посприяти у виділенні коштів ДФРР для побудови Палацу культури у селищі Хотінь.

Зазначимо, що такого формату зустрічі керівництво РДА проводить щотижнево з метою вивчення проблем громад на місцях, спільно з депутатами та головами місцевих рад,напрацюванням   шляхів їх вирішення.

Наступна зустріч голови Сумської райдержадміністрації з громадськістю  відбудеться у с.Стецьківка.