У МИКОЛАЇВЦІ НА ВИЇЗНІЙ ЗУСТРІЧІ ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ РДА ГРОМАДУ БІЛЬШЕ ВСЬОГО ТУРБУВАЛИ ПИТАННЯ, ПОВ’ЯЗАНІ З ПРИЄДНАННЯМ ДО МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОТГ КРОВНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Уже доброю традицією стали виїзні зустрічі голови Сумської районної державної адміністрації Геннадія Дорошенка з громадськістю сільських та селищних рад Сумського району.

8 жовтня очільник району разом з командою фахівців Сумської районної державної адміністрації відвідали Миколаївську сільську раду.

Слід зауважити, що присутні на зібранні мешканці Миколаївської громади були досить активні у спілкуванні з керівниками різних сфер діяльності району. Особливо людей турбували питання, пов’язані  з приєднанням до Миколаївської ОТГ Кровненської сільської ради, до складу якої входять села Кровне та Руднівка.

Мешканці Кровненської сільської ради  піднімали питання пасажирських перевезень, ремонту доріг.

У свою чергу, Геннадій Дорошенко, відповідаючи на запитання  присутніх, зазначив, що до складу Миколаївської об’єднаної територіальної громади приєднується «багата наречена», адже значна сума коштів із районного бюджету  у цьому році було виділено саме на розвиток Кровненської  сільської ради. Крім того, на 23 сесії  Сумської  районної  ради 7 скликання з районного бюджету планується виділення коштів у сумі 348 тис.гривень - для завершення ремонту покрівлі Кровненської ЗОШ І-ІІІ, 40 тис.гривень - для закупівлі пілет для дитячого садочка «Пролісок» та 90 тис.гривень- для ремонту Руднівського сільського клубу.

Як показує попередній досвід, такі зустрічі потрібні мешканцям Сумського району і керівництву. Бо тільки у тісному спілкуванні можливе детальне вивчення будь-якої проблеми та якомога ефективне її вирішення.