РУСЛАН СІРЕНКО: ПУНКТИ ВАКЦИНАЦІЇ МАЮТЬ ПРАЦЮВАТИ У ДНІ ТА ГОДИНИ, ЗРУЧНІ ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ ЛЮДЕЙ - ВИХІДНІ ДНІ ТА ПІСЛЯРОБОЧИЙ ЧАС!

Голова Сумської районної державної адміністрації Руслан СІРЕНКО та заступник голови Оксана СКЛЯР перевірили роботу пунктів вакцинації населення від COVID-19 на території Білопільської, Ворожбянської та Лебединської територіальних громадах

Очільник району та його заступник оглянули графіки прийому пунктів вакцинації, їх умови роботи та наявність усіх видів вакцини. Поспілкувалися з головами громад та керівниками закладів охорони здоров'я щодо проблемних питань та дезінформаційних випадків, які наразі заважають швидкому процесу вакцинальної кампанії.

«Ми постійно контролюємо діяльність пунктів вакцинації в Сумському районі. Хочу відмітити, що все організовано на високому рівні. Вакцина в наявності, черги фактично немає», – зазначив Руслан СІРЕНКО.

Вакцинація – це єдиний спосіб, який дасть змогу швидко побороти коронавірус, захистити себе та свої родини й повернутися до звичного життя.

Всі вакцини безпечні й ефективні. Щеплення – добровільні та безкоштовні.

Враховуючи збільшення кількості захворювань на Covid-19, не варто зволікати з вакцинацією, аби бути захищеним уже зараз.