ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

14-16 листопада 2016 року в Сумській області відбудуться Дні проекту GIZ «Програма федерального міністерства економіки і енергетики з підготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна: FitforPartnershipwithGermany».

15 листопада 2016 року з 10.00 до 16.00 год. у приміщенні Сумської обласної державної адміністрації (м.Суми, пл.Незалежності, 2, 3 поверх, зал апаратних нарад) відбудуться презентації програм GIZ (Стажування в Німеччині),  SES (Senior Experten Servis – фонд німецької економіки, який за допомогою залучення експертів сприяє у становленні економіки, освіти і соціальної сфери у багатьох країнах світу),  PUM (досвідчені експерти з Нідерландів – некомерційна організація, фінансована Урядом і Союзом підприємців Голландії, яка консультує українські компанії, виступає ініціатором змін в культурі підприємницької діяльності, визначенні «больових точок» компаній та надає варіанти вирішення проблем) та Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (консалтингові послуги, кредитування малого та середнього бізнесу).

Зацікавлених осіб, які бажають прийняти участь у даному заході,  прошу повідомити  відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації до   11 листопада 2016 року.  

Телефон: 663-573, елект. пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.