ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН

Відділ документообігу, контролю, звернень громадян та доступу до публічної інформації  апарату Сумської районної державної адміністрації 

40009, м. Суми, вул. Іллінська,97 тел. (0542) 78-87-77

 E-mail:       Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15; 

                     п’ятниця – з 8.00 до 16.00; 

                                  обідня перерва – з 12.00 до 13.00; 

                                                                                  вихідні дні: субота, неділя.

При Сумській районній державній адміністрації  працює телефонна "гаряча лінія" 

щопонеділка з 11:00 до 12:00

(0542) 78-87-77

ПОЛОЖЕННЯ ВІДДІЛУ 

СТРУКТУРА

ЗРАЗОК НАПИСАННЯ ЗВЕРНЕННЯ (натиснути)

ЕЛЕКТРОННІ ЗВЕРНЕННЯ

ТЕЛЕФОННА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» та «ТЕЛЕФОН ДОВІРИ» ПРИ СУМСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН КЕРІВНИЦТВОМ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПЕРВИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

ПЕРЕЛІК ДЕЯКИХ ПИТАНЬ, РОЗГЛЯД ЯКИХ НЕ ВІДНОСИТЬСЯ ДО КОМПЕТЕНЦІЇ МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ

НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ

ПЕРЕЛІК ЗАПИТУВАНИХ ПИТАНЬ

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

ЗВІТИ

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ САЙТУ! 

Інформуємо вас про те, що відповідно до частини шостої статті 5 Закону України «Про звернення громадян» письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). Отже, електронне звернення є різновидом письмового звернення.

Водночас звертаємо вашу увагу на те, що згідно з частиною сьомою статті 5 Закону України «Про звернення громадян» у зверненні громадянина має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати*. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надісланні електронного звернення не вимагається.

* відповідно до визначення, наведеного в Юридичній енциклопедії, підпис визначається як «графіч. начерк, який означає особу його виконавця і здійснюється нею з метою посвідчення документа або підтвердження відомостей, що містяться у док-ті й свідчать про певне відношення до них того, хто розписується» (Юридична енциклопедія; В 6 т./ Редкол.: Ю70 Ю.С. Шемшученко (голова редкол.) та ін. – К.: «Укр. енцикл.», 1998. ISBN 966-7492-00-1), а згідно з Великим тлумачним словником української мови підпис – це «прізвище або ініціали, написані власноручно під текстом, малюнком, картиною і т. ін., як свідчення авторства або потвердження чого-небудь» (7-е видання: Великий тлумачний словник української мови (з Дод., допов. На CD)/Уклад. і голов. Ред. В.Т. Бусел – К.: Ірпінь: ВТФ «Перун», 2009 – 1736 с.: іл. – ISBN 966-569-013-2).

З урахуванням викладеного підпис громадянина в електронному зверненні може бути відсканованим, сфотографованим тощо. Звичайно опрацьовуються електронні звернення громадян, підписані з застосуванням електронного цифрового підпису.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, відповідно до частини восьмої статті 5 Закону України «Про звернення громадян» буде повернуто вам із відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження.

ДО ВІДОМА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

На офіційному веб-сайті Верховного Суду України у розділі «До уваги суб’єктів владних повноважень!» (http://bit.ly/366R81I) розміщено постанову від 31 жовтня 2019 року у справі № 813/1960/18 (http://bit.ly/30xrd1N), яка містить обов’язкові для застосування висновки щодо поширення дії Закону України «Про звернення громадян» на звернення громадських організацій та їх керівників.

Також ви можете направити звернення до Сумської районної державної адміністрації за поштовою адресою:

40009, м. Суми, вул. Іллінська,97  або, не виходячи з дому, залишити звернення у телефонному режимі тел. (0542) 78-87-78, чи направити лист на офіційну електронну адресу sumy@sm.gov.ua

Ми працюємо з Пн по Чт з 08-00 до 17-15, у Пт з 8-00 до 16-00.

Обідня перерва з 12-00 до 13-00

Оператори Сумського обласного контактного центру оперативно приймуть Вашу заяву у телефонному режимі щодо проблеми, яка у Вас виникла, і невідкладно надішлють Ваше звернення органам влади відповідно до їхньої компетенції. Телефони контактного центру:

(0542) 66-33-77 – безкоштовно для жителів м. Суми і Сумського району.

0800-301-501 – безкоштовно для всіх жителів Сумської області.

ДУ «Сумський обласний контактний центр» функціонує з Пн по Пт з 8-00 до 18-00. Електронна адреса:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

23 січня 2023 року, у приміщенні районної державної адміністрації – районної військової адміністрації відбувся особистий прийом голови Сумської районної державної адміністрації – районної військової адміністрації Романа ГУЧЕНКА

Питання, що піднімалися заявниками Краснопільської громади на особистому прийомі, стосувалися аграрної політики. Роман Анатолійович надав відповідні доручення по суті вирішення зазначених питань відповідальним особам.

ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

У приміщенні районної державної адміністрації – районної військової адміністрації 17 січня 2023 року відбувся особистий прийом першого заступника голови Сумської районної державної адміністрації – районної військової адміністрації Михайла МЕЛЬНИКА

До Михайла Івановича звернулися жителі Миколаївської громади з рядом наболілих питань: таких як надання гуманітарної допомоги, медичного обслуговування літніх людей та жителів громади, функціонування сільського клубу та інші.

ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

09 січня, у приміщенні районної державної адміністрації – районної військової адміністрації відбувся особистий прийом голови Сумської районної державної адміністрації – районної військової адміністрації Романа ГУЧЕНКА

Жителі Краснопільської громади  звернулися до Романа Анатолійовича з питанням відновленням транспортного сполучення автобуса Суми-Краснопілля до с.Чернеччина.

ЯК ПРАВИЛЬНО ПІДКЛЮЧИТИ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЮ (ГЕНЕРАТОР) ДО БУДИНКУ?

Після масштабних ракетних обстрілів енергетичної інфраструктури з боку агресора оператор системи передачі НЕК «Укренерго» та оператори систем розподілу (обленерго) застосували графіки аварійних та погодинних відключень споживачів від електропостачання

Розв’язуючи проблеми власного забезпечення електрикою, споживачі стали масово встановлювати електростанції (генератори) у своїх домоволодіннях. Проте, підключення електростанції – відповідальний процес і якщо неправильно виконати електромонтаж, це може спричинити за собою вихід з ладу обладнання та/або домашньої електропроводки, не говорячи вже про власну безпеку та безпеку оточуючих.

РУСЛАН СІРЕНКО ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У С. СТЕПАНІВКА 

На особистий прийом до голови Сумської районної державної адміністрації звернувся житель села Косівщина з питанням облаштування дороги по вулиці Квіткова.

Як зазначив заявник - «Свого часу ми, мешканці вулиці Квіткова, облаштували дорогу за власний кошт. Починаючи з 2018 року житловий комплекс заміського типу ОК «Титул» інтенсивно розбудовується та заселяється, відповідно автомобільний потік збільшився. Дорога на вулиці Квіткова непридатна до сучасного транспортного навантаження. Необхідно провести ремонт дороги у відповідності до сучасних параметрів навантаження та безпеки руху».

Голова надав доручення відповідальним виконавцям запросити представників забудовника житлового комплексу заміського типу ОК «Титул» та мешканців вулиці Квіткова села Косівщина для проведення наради з цього питання.

 ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!

21 лютого 2022 року з 14 год. 00 хв.

в залі засідань Степанівської сільської ради (вул.Центральна, 5, 1-ий поверх), відповідно до затвердженого графіку проведення особистого прийому громадян  керівництвом Сумської районної державної  адміністрації на І квартал 2022 року, проводитиме особистий прийом громадян голова Сумської районної державної адміністрації Руслан СІРЕНКО.

Попередній запис на прийом за телефонами 66-06-29, 77-87-75.

Прийом громадян проводитиметься з дотриманням карантинних вимог.

 

НА ТЕРИТОРІЇ СУМЩИНИ ПРОХОДЯТЬ НАВЧАННЯ ЗА УЧАСТЮ ВІЙСЬКОВИХ ТА ПРАВООХОРОНЦІВ

Про це повідомив голова облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

«На території Сумщини проходять навчання. У них задіяні Збройні Сили України, поліція, СБУ та інші. Навчання відбуваються в умовах, наближених до реальних! Триватимуть вони до 20 лютого», – зазначив голова облдержадміністрації.

 МЕШКАНЦІ СТЕПАНІВКИ І СУСІДНІХ СІЛ ХОЧУТЬ, ЩОБ ЇХ ПОЧУЛИ

До голови Сумської районної державної адміністрації Руслана СІРЕНКА звернулися мешканці Степанівської територіальної громади з приводу підвищення тарифів на проїзд у приміському транспорті  за маршрутом № 185 «Суми-Степанівка» та № 186 «Суми-Підліснівка»

«Ми обов’язково маємо врахувати думку всіх мешканців Степанівської ТГ та перевізника ФОП МАКУЩЕНКО В.П. і знайти компромісне рішення щодо формування тарифів», - підсумував Руслан СІРЕНКО.

УРЯДОВИЙ КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР ПРИЙМАЄ ЗВЕРНЕННЯ ВИКОРИСТОВУЮЧИ МОВУ ЖЕСТІВ

 

Урядовий контактний центр приймає та реєструє звернення до органів виконавчої влади від осіб з порушенням слуху, використовуючи жестову мову

Відповідно до статті 9 Конвенції про права осіб з інвалідністю Україна, як держава-учасниця, має вживати належних заходів для забезпечення таким особам нарівні з іншими доступу до інформаційних, комунікаційних та інших служб. Урядовий контактний центр забезпечує можливість громадян України (у тому числі, які перебувають за кордоном) з порушеннями слуху за допомогою відеозв’язку звернутися на урядову «гарячу лінію» 1545 із пропозиціями (зауваженнями), заявами (клопотаннями), скаргами, адресованими органам виконавчої влади за допомогою відеодзвінків webcall.

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СУМСЬКОГО РАЙОНУ!

При Сумській обласній державній адміністрації працює безкоштовна телефонна «гаряча лінія», за якою можна звернутися з усіх проблемних питань: 66-33-77 та 0800-301-501

Час роботи «гарячої лінії»: понеділок - п’ятниця з 08.00 до 18.00.

 

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СУМСЬКОГО РАЙОНУ!

У зв’язку з дотриманням режиму карантину та попередження поширення коронавірусної інфекції COVID-19 прийом громадян з особистих питань керівництвом Сумської районної державної адміністрації тимчасово призупинено

Право на звернення ви можете реалізувати шляхом направлення письмового звернення поштою за адресою: 40009, м. Суми, вул. Іллінська,97  або на електронну пошту sumy@sm.gov.ua   або залишити звернення у телефонному режимі тел. (0542) 66-06-29

 

У зв'язку з дотриманням режиму карантину прийом громадян тимчасово призупинено! 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», протоколу від 12.03.2020 № 2 позачергового засідання  Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з метою запобігання занесенню та поширенню на території Сумського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом проведення особистих прийомів громадян керівництвом Сумської районної державної адміністрації скасовано.

Подати звернення до Сумської районної державної адміністрації ви можете таким способом, а саме:

-поштою (на адресу Сумської районної державної адміністрації: вул. Іллінська, 97, м. Суми, 40009);

-електронною поштою (на офіційну електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

-за допомогою засобів телефонного зв`язку (за номером телефону (0542) 66-06-29).

 

ГОЛОВА СУМСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІТАЛІЙ БУРБИКА ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

У приміщенні районної державної адміністрації 10 серпня відбувся особистий прийом голови Сумської районної державної адміністрації Віталія Бурбики

Під час зустрічі Віталія Олександровича з жительками с. Стецьківка було порушено питання щодо отримання матеріальної допомоги на поховання

РАЙОННА ПОСТІЙНО ДІЮЧА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

06.08.2020 при Сумській районній державній адміністрації відбулось засідання районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

На засіданні заслухано звіт В. Чернеччинського сільського голови про стан роботи зі зверненнями громадян та розглядалося питання щодо надання матеріальної допомоги жителям Сумського району.

ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ БУРБИКА ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У С.КИЯНИЦЯ

На особистий прийом до голови звернулися жителі с. Кияниця з питанням отримання земельних ділянок для ведення сільського господарства, жителі с. Яблунівка порушили питання ремонту під`їзної дороги

Віталій Бурбика взяв під особистий контроль зазначені звернення.

ГОЛОВА СУМСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Голова Сумської районної державної адміністрації Віталій Бурбика 27 липня 2020 року провів особистий прийом громадян

До очільника району звернулася жителька с. В.Чернеччина щодо надання матеріальної допомоги на лікування.

Більше статей...

  1. ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ТИМЧАСОВО ВИКОНУЮЧОГО ОБОВ`ЯЗКИ ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
  2. ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ У С.МОГРИЦЯ
  3. 12 СЕРПНЯ 2019 РОКУ ВІДБУВСЯ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ЕДУАРДА КУЧМЕНКА ТИМЧАСОВО ВИКОНУЮЧОГО ОБОВ`ЯЗКИ ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
  4. ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ТИМЧАСОВО ВИКОНУЮЧОГО ОБОВ`ЯЗКИ ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
  5. 27.05.2019 ВІДБУВСЯ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГЕННАДІЯ ДОРОШЕНКА
  6. ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЕДУАРД КУЧМЕНКО ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
  7. ОГОЛОШЕННЯ
  8. 25 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ ГОЛОВА СУМСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ГЕННАДІЙ ДОРОШЕНКО ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
  9. МОЖЛИВІСТЬ ОПЕРАТИВНО ВИРІШИТИ НАГАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ, ЩО ВИНИКЛИ У ЖИТЕЛІВ СУМСЬКОГО РАЙОНУ ЗРОСТАЄ ПІД ЧАС ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН КЕРІВНИЦТВОМ СУМСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
  10. 25 ЛЮТОГО 2019 РОКУ, У ПРИМІЩЕННІ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУВСЯ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ