13 СЕРПНЯ 2019 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РОБОЧОЇ ГРУПИ З МОНІТОРИНГУ ЕЛЕКТРОННИХ ЗАКУПІВЕЛЬ ТОВАРІВ, РОБІТ І ПОСЛУГ

На засіданні районної робочої групи з моніторингу електронних закупівель товарів, робіт і послуг при тимчасово виконуючому обов’язки голови Сумської районної державної адміністрації Едуарда Кучменка заслуховували  звіти розпорядників бюджетних коштів району про вжиті заходи щодо здійснення електронних закупівель за І півріччя 2019 року.

За 6 місяців 2019 року через електронну систему Прозоро розпорядниками бюджетних коштів району було укладено  38 договорів на загальну суму 2,1 млн. грн. За результатами конкурсних торгів було укладено 34 договорів на суму 17,3 млн. грн., а прямих договорів укладено 987 на загальну суму 18,7 млн. грн. Станом на 01.08.2019  у процесі опрацювання через систему Прозоро перебуває  6 закупівель на загальну суму 8,7 млн. грн. 

За підсумками засідання районної робочої групи відділу освіти Сумської районної державної адміністрації рекомендовано з початку нового навчального року максимально використовувати електронну систему закупівель Прозоро для здійснення допорогових закупівель товарів, робіт та послуг.