САДИБИ ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ СУМСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПРОШУЮТЬ

На сьогоднішній день все більшою популярністю, насамперед, у жителів міст, корисується такий різновид відпочинку, як зелений туризм. Зелений туризм (інші його назви – сільський, аграрний,екологічний туризм) за визначенням – відпочинок у сільській місцевості

Ні для кого не секрет, що екологічна ситуація в містах залишає бажати кращого. Городяни, користуючись усіма благами цивілізації, повинні платити за це задоволення своїм здоров’ям. Тому вирватися хоча б на пару днів або  тижнів із галасливого міста, пожити у злагоді з природою, дихати свіжим повітрям, харчуватися тільки натуральними та свіжими продуктами, пити джерельну воду та парне молоко для багатьох є раєм на землі.    

Зелений туризм відкриває нові можливості. Люди їдуть у села пожити зовсім іншим життям. Це повернення до першоджерел. Краса сільських пейзажів, близькість річок, лісів, відсутність стресів та метушні, здорове харчування добре впливають на людину, зміцнюють її і духовно, і фізично.

Крім того, зелений туризм включає також пізнавальний елемент. Туристи знайомляться із сільськими традиціями та культурою , народними промислами та ремеслами. Зелений туризм – це не тільки споглядання, але й активна участь у житті села. Туристи ведуть сільський спосіб життя. Вони живуть у затишних садибах, збирають гриби та ягоди, ловлять рибу, можуть навчитися їздити верхи на коні, виготовляти горщики з глини тощо. Також, туристи беруть участь у народних обрядах та гуляннях. 

У Сумському районі працюють садиби зеленого туризму, господарі яких  привітно запрошуть на гостини!

З інформацією щодо садиб, які надають послуги у сфері сільського туризму у Сумському районі можна ознайомитися за посиланням.