ОЧІЛЬНИК СУМЩИНИ ПРИВІТАВ ФІНАЛІСТІВ ЗМАГАНЬ ІV ЕТАПУ ПРОЄКТУ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ. ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ»

Володимир АРТЮХ зустрівся з командами Сумщини, які будуть змагатися за перемогу у всеукраїнському етапі наймасштабнішого учнівського проєкту

«Ви пройшли нелегкий та цікавий шлях довжиною 4 етапи. Ви стали кращими серед 45 тисяч учасників змагань в нашій області. Саме ваші команди із 2 864 команд області, що розпочинали змагання на початку року, наблизилися до вершини шкільних ліг», – підкреслив Володимир Артюх.

Так, у фінальних змаганнях з баскетболу братимуть участь команда дівчат Сумської школи №17 та команда юних баскетболістів Роменського ліцею №4 імені Тетяни Маркус. У змаганнях з волейболу серед дівчат –Сумська спеціалізована школа №25 та хлопці Сумської загальноосвітньої школи №23 міста Суми. За титул кращої команди зі спортивного орієнтування боротиметься разом із суперниками з усіх регіонів України Сумська спеціалізована школа № 9. Також фіналістами стали футзалісти Конотопського ліцею №12 міста Конотоп. Крім того, нашу область представлять красуні-черлідерки Сумської спеціалізованої школи №9.

«Я впевнений, що Ви покажете командну гру, наш бойовий дух, бо ми прикордонна область і ми стійкі та мужні. Завдяки вашій волі до перемоги та нашим Збройним Силам, ми змогли провести ці змагання. Ви сьогодні у цій залі і ми пишаємося вами», – говорив очільник Сумщини.

Начальник Сумської обласної військової адміністрації висловив щиру подяку батькам, тренерам, які підтримували школярів на кожному кроці, ділилися знаннями та досвідом і допомагали ставати сильнішими.