Олексіївський фельдшерско-акушерский пункт з новим опаленням

Перший заступник голови РДА Віктор ФЕДОРЧЕНКО взяв участь у підсумкових заходах щодо поновлення ефективного опалення в Олексіївському ФАПі, де нині встановлені новий котел, діятимуть конвектори. Опалення забезпечується газом.  

«Сьогодні вживаємо конкретні заходи щодо покращення умов медичного обслуговування та  функціонування закладів медицини в районі. Реформування в охороні здоров'я сьогодні спрямоване саме на зміцнення первинної ланки, аби медичні послуги наблизити до людей», - зазначив Віктор Федорченко.

«ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Службою у справах дітей організовано виїзд до Могрицької сільської ради в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Цю ініціативу із задоволенням підтримали архівний відділ районної державної адміністрації та Сумське районне управління юстиції.

«Природа щедро наділила красою Могрицю, проте допомогти причепурити її навесні потрібно саме дбайливими руками людини», - говорить начальник служби у справах дітей Людмила Литвиновська.

І ЗНОВУ МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ_КОНКУРС «ПРОЛІСОК» ОБ'ЄДНАВ ЮНИХ ТАЛАНОВИТИХ МУЗИКАНТІВ

 

16 – 19 травня 2013 року в місті Суми пройшов VII Відкритий Міжрегіональний фестиваль-конкурс юних музикантів «Пролісок», присвячений творчості великого російського композитора П.І. Чайковського. 

Сумський район гідно  представляли учні КЗ СРР Садівської школи мистецтв і показали високий результат.  Дипломом за краще виконання твору П.І.Чайковського нагороджений камерно-інструментальний ансамбль у складі Міненка Андрія та Валерії Сухомлин.

ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН – ІНДИКАТОР РОБОТИ ВЛАДИ

 

"ПЕРША ЛАСТІВКА" ДЛЯ СУМСКЬОГО РАЙОНУ

У Сумському районі дано старт реалізації  всеукраїнського проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту», який активно крокує Сумщиною з початку цього року. Першим відділенням поштового зв’язку(ВПЗ) у районі, на базі якого відкрито пункт надання адмінпослуг, стало ВПЗ села Нижня Сироватка. 

Місцевою владою та Сумською дирекцією УДППЗ «Укрпоштою» виконуються соціальні ініціативи  Президента та урядові рішення, спрямовані на спрощення доступу населення до адмінпослуг. 

«Відкриття пункту надання адміністративних послуг на пошті Нижньої Сироватки для місцевого населення - новинка, але поштовики, що пройшли спеціальне навчання у районному центрі надання адмінпослуг, зможуть  дійти до кожного, пояснити переваги проекту і цим допоможуть селянам заощадити кошти і час», - зазначив заступник голови районної державної адміністрації Віктор Федорченко. За його словами,  районна влада і надалі підтримуватиме починання поштовиків, направлені на поліпшення  життя селян.  

ПОДАННЯ ЗВІТНОСТІ ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ШВИДКО ТА ЗРУЧНО

Управлінням Пенсійного фонду України в Сумському районі постійно здійснюється інформаційно – роз’яснювальна робота серед страхувальників щодо подання звітності з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Дочірні категорії