СЛУЖБА 101 ІНФОРМУЄ!

07 квітня 2017 року о 16 годині 01 хвилині до служби «101» надійшло повідомлення про загорання дерева та сміття на відкритій території в с. Сад.

На гасіння пожежі було направлено за сигналом «Тривога!» рятувальників 1-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Суми. О 16 год. 50 хв. 07 квітня 2017 року пожежу ліквідовано. Пожежею знищено сміття на площі 0,015 га. Ймовірною причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

08 квітня 2017 року о 11 годині 22 хвилини до служби «101» надійшло повідомлення про загорання сміття на відкритій території в смт. Хотінь. На гасіння пожежі було направлено за сигналом «Тривога!» рятувальників 27 професійного пожежного поста cмт. Хотінь. О 12 год. 39 хв. 08 квітня 2017 року пожежу ліквідовано. Пожежею знищено сміття на площі 350 м2. Ймовірною причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

Шановні громадяни! Провокуючи пожежі на відкритих територіях, ви, в першу чергу, шкодите самі собі! Адже такі дії є небезпечними не лише для довкілля, але й призводять до значних матеріальних збитків — вогонь вмить може перекинутися на ваш будинок, літню кухню, сарай. 

Подумайте, чи варте спалювання сухостою таких наслідків!

Закликаємо вас не випалювати стерню на полях, суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидати недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку.

Стежте, щоб діти не бавилися з вогнем.

В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!