РЕАЛІЗУЄМО ВСЕ, ЩО ПОТРІБНО, ЩОБ ПРОЙТИСЯ КОЖНИМ РОЗДІЛОМ НАШИХ ВІДНОСИН ІЗ ЄС – ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА

Дорогі українці, українки!

Сьогодні дуже насичений день.

Офіційно розпочали перемовини з Євросоюзом щодо членства. Це історичний результат. Ми довго до цього йшли, і зараз першу міжурядову конференцію провели, і точно реалізуємо все, що потрібно, щоб пройтися кожним розділом наших відносин із ЄС і створити договір – договір про вступ України.

ПРЕДСТАВНИКИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ З ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ В БЕРЛІНІ

Міжнародний захід Ukraine Recovery Conference пройшов за участю Президента України Володимира Зеленського, лідерів урядів низки країн, міжнародних організацій, представників бізнесу, а також громад та регіонів нашої держави

Як повідомив перший заступник начальника Сумської ОВА Тарас САВЧЕНКО, учасники від Сумщини презентували на конференції два інвестиційні проєкти.

«Це проєкти у сфері охорони здоров'я та житлово-комунального господарства на суму 7 та 36,5 мільйонів євро відповідно», – зазначив Тарас Савченко.

СУМЩИНУ ВІДВІДАЛИ УПОВНОВАЖЕНИЙ ВЕРХОВНОЇ РАДИ З ПРАВ ЛЮДИНИ ТА ЧЛЕНИ ПРЕДСТАВНИЦТВА ЮНІСЕФ В УКРАЇНІ

Начальник обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ обговорив із Дмитром ЛУБІНЦЕМ та очільником Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром МАМЕДЗАДЕ подальшу співпрацю щодо забезпечення прав дітей та посилення їх захисту

Як підкреслив очільник області, питання безпеки і захисту є ключовими для регіону.

НА СУМЩИНІ НАЧАЛЬНИК ОВА ТА КЕРІВНИК БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ GLOBAL EMPOWERMENT MISSION ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

Очільник області Володимир АРТЮХ подякував представникам фонду за активну роботу з громадами Сумщини в питаннях забезпечення гуманітарною допомогою та запевнив у подальшій співпраці, спрямованій на відновлення та розвиток області

«Знаю, що за свою діяльність фонд GEM здійснив більше 300 гуманітарних місій по всьому світу, а з лютого 2022 року почали допомагати Україні долати наслідки війни. Ви одними з перших доставляли гуманітарну допомогу в прифронтові і деокуповані регіони України, в тому числі ц Сумщини», – зазначив начальник Сумської ОВА.

УКРАЇНА ПРОДОВЖУЄ ІНТЕГРУВАТИСЯ ТА СТАВАТИ ЧАСТИНОЮ ЄС

Це комплексний процес, який складається з багатьох процедур та кроків

Для вашої зручності підготували словник перемовин про вступ до ЄС з основними термінами та поясненнями, який допоможе розібратися з поняттями, що стосуються нашого руху до членства в Євросоюзі.