БІЛЬШЕ 80% ФАХІВЦІВ З ІНВАЛІДНІСТЮ В УКРАЇНІ НЕ МАЮТЬ РОБОТИ. ЯК ДЕРЖАВА ПЛАНУЄ ЗАЛУЧИТИ ЇХ ДО РИНКУ ПРАЦІ?

А ви знаєте, що в Україні понад 2,7 млн людей з інвалідністю? І лише 16% із них мають роботу

Невже так мало фахівців хочуть працювати? Певно, що ні. Одна із причин, що зупиняє людину з інвалідністю податися на вакансію - це відсутність належних умов для роботи.

ВЛАСНА СПРАВА: 2 МЛРД ГРН МІКРОГРАНТІВ НА СТАРТ АБО РОЗВИТОК БІЗНЕСУ ОТРИМАЮТЬ ПЕРЕМОЖЦІ ПРОГРАМИ

Майже 8 600 українців стали переможцями грантової програми “Власна справа” від початку її дії та отримають від держави 2 млрд грн на старт або розвиток бізнесу. 90% переможців вже отримали мікрогранти на свої рахунки та інвестують їх у власну справу. Про це повідомила заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна

«Визначено 312 переможців чергової, вісімнадцятої, хвилі подачі заяв на мікрогранти.

СТАРТУВАВ НОВИЙ ГРАНТОВИЙ ПРОЄКТ ДЛЯ СУБʼЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

З 01 липня 2023 року стартував новий грантовий проєкт, який передбачає надання безповоротних грантів мікробізнесу для забезпечення безперервності діяльності та для відновлення бізнесу переміщених підприємств. Проєкт реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ та Фондом розвитку підприємства в межах ініціативи «EU4Business: Відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП в Україні» у партнерстві з АТ «Ощадбанк»

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПУБЛІЧНОГО ЗВІТУ ГОЛОВИ СУМСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

25 лютого 2022 року о 10.00 за адресою: м.Суми, вул. Іллінська, 97, велика зала  Сумської районної ради (2 поверх) відбудеться публічний звіт голови Сумської районної державної адміністрації Сіренка Руслана Васильовича

Під час заходу буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти районного бюджету та інші питання щодо діяльності Сумської райдержадміністрації.

Запрошуємо на захід жителів Сумського району, керівництво Сумської районної ради, представників громадської ради, громадських об’єднань, професійних спілок, керівників районних установ та організацій, начальників управлінь, відділів Сумської районної державної адміністрації та представників засобів масової інформації.

МІНЦИФРИ: ПОСЛУГАМИ ДІЯ.БІЗНЕС СКОРИСТАЛИСЯ БІЛЬШЕ 1,2 МЛН УКРАЇНЦІВ

Мінцифри розвиває підприємництво в Україні. Для цього вже півтора року працює проект Дія.Бізнес. Він містить дві складові – портал та офлайн-центри. За час існування проекту послугами Дія.Бізнес скористалися вже понад 1,2 млн українців і отримали більше 5 тисяч безкоштовних консультацій. Загальний рівень задоволеності підприємців від консультацій становить 91%

«Для початківців відкрити власну справу в Україні буває складно. Більшість новачків дізнається про деталі ведення бізнесу на власному досвіді. Консалтинг – це можливість зробити крок уперед, дізнатися усю необхідну інформацію та отримати підказки куди рухатися далі», – зазначив Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації України Михайло ФЕДОРОВ.