У СЕЛИЩІ ХОТІНЬ СУМСЬКОГО РАЙОНУ УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ ЛОКАЦІЮ «АКТИВНИЙ ПАРК – ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ»

Хотінська територіальна громада долучилась до загальнонаціональної програми «Здорова Україна», яка започаткована Офісом Президента України спільно із Міністерством молоді та спорту і представниками масового спорту

У цій програмі передбачений проєкт «Активні парки - локації здорової України». Це створення спортивних майданчиків у кожному кутку країни, мета яких – «Спорт для всіх», цікавий і доступний для мільйонів українців.

КРАСНОПІЛЬСЬКА ГРОМАДА ДОЛУЧИЛАСЬ ДО СОЦІАЛЬНОГО ПРОЕКТУ «АКТИВНІ ПАРКИ – ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ»

У Краснопіллі на стадіоні «Колос» урочисто відкрито спортивний майданчик, адаптований під «Активний парк». Спортивну локацію за кошти селищного бюджету оснащено табличками з QR-кодом для тренувань, спортивними елементами та лавами для виконання фізичних вправ та відпочинку

Активний парк – це не просто парк для фізичної культури та спорту, це сучасна локація, прийшовши на яку та відсканувавши QR код за допомогою телефону, можна вибрати програму тренувань залежно від рівня підготовки, і виконувати обраний варіант з віртуальним тренером. Це сучасна можливість бути у відмінній фізичній формі. Рухливість, фізична активність, активне дозвілля – це основне завдання такого парку.

ЩЕ ОДНУ ЛОКАЦІЮ «АКТИВНИЙ ПАРК – ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ» ВІДКРИЛИ СЬОГОДНІ У СУМСЬКОМУ РАЙОНІ

Відтепер  активний парк є і у с. Косівщина Степанівської територіальної громади

У відкритті активного парку взяли участь заступник голови Сумської облдержадміністрації Олег КЛИМЕНЧУКОВ, голова Сумської райдержадміністрації Руслан СІРЕНКО, Степанівський селищний голова Володимир ЛУКАШ.

В БІЛОПІЛЛІ ВІДКРИЛИ ЛОКАЦІЮ «АКТИВНІ ПАРКИ – ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ»

У відкритті активного парку у Білопільській міській територіальній громаді та у першій спортивній руханці в цьому парку взяли участь заступник голови Сумської облдержадміністрації Олег КЛИМЕНЧУКОВ, заступник голови Сумської райдержадміністрації Оксана СКЛЯР, Білопільський міський голова Юрій ЗАРКО та помічник народного депутата України Ігоря ВАСИЛЬЄВА Віталій САХНЮК

«У Сумському районі триває реалізація соціального проєкту «Активні парки» в рамках президентської програми «Здорова Україна». Сподіваюся, що активний парк прийдеться до душі жителям Білопільської громади і заняття фізичною культурою та спортом будуть відбуватися на цьому майданчику частіше!», - зазначила Оксана СКЛЯР.

МІСТО ВОРОЖБА СУМСЬКОГО РАЙОНУ ВІДТЕПЕР ТЕЖ МАЄ СВІЙ АКТИВНИЙ ПАРК

Відкрили активний парк у Ворожбянській міській громаді Сумського району та взяли участь у першій спортивній руханці в цьому парку заступник голови Сумської облдержадміністрації Олег КЛИМЕНЧУКОВ та голова громади Андрій ДРУЖЧЕНКО

«Ми відкриваємо цей активний парк в рамках програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Здорова Україна» для того, щоб спорт, фізична активність та здоровий спосіб життя були завжди із жителями вашої громади, - зазначив Олег Клименчуков. – Хочеться, щоб цей активний парк відвідували не лише діти, а й дорослі і літні люди».

More Articles...

  1. НА СУМЩИНІ ВІДКРИВСЯ ПЕРШИЙ АКТИВНИЙ ПАРК, ЗБУДОВАНИЙ В РАМКАХ ПРОЄКТУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО «АКТИВНІ ПАРКИ – ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ»
  2. АКТИВНІ ПАРКИ НА СУМЩИНІ: У КРАСНОПІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ ОБЛАШТОВУЄТЬСЯ НОВА СПОРТИВНА ЛОКАЦІЯ
  3. РЕАЛІЗАЦІЯ СОЦІАЛЬНОГО ПРОЕКТУ «АКТИВНІ ПАРКИ – ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ»
  4. РЕАЛІЗАЦІЯ СОЦІАЛЬНОГО ПРОЕКТУ «АКТИВНІ ПАРКИ – ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ»
  5. СПОРТСМЕНИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ ЗІ ЗДОБУТКАМИ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО РАДІООРІЄНТУВАННЯ
  6. НА СУМЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ
  7. ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОЇ ХОДЬБИ «КУБОК «ВЕЧІРНІЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК»
  8. ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ
  9. ШАНОВНІ ВБОЛІВАЛЬНИКИ ТА УЧАСНИКИ ФУТБОЛЬНИХ ЗМАГАНЬ!
  10. РАДІОПЕЛЕНГАТОРИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ ЗІ ЗДОБУТКАМИ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ