ПЕНСІЙНІ НАКОПИЧЕННЯ: ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Під час дискусій про пенсійні накопичення, як і про будь-яке чутливе для кожного питання, виникають міфи, маніпулювання, страхи та непорозуміння. Протягом багатьох років у людей бракувало інформації на цю тему. Тому зараз багатьом важко зорієнтуватись в інформаційному вирі і критично розділити факти та фейки, збудувати власний захист від маніпулювань


Публікуємо інформаційний матеріал Міністерства соціальної політики України "Запитання та відповіді про накопичувальні пенсії ".

ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВНАСЛІДОК ЗАГАЛЬНОГО ЗАХВОРЮВАННЯ ТА ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ З ДИТИНСТВА

Запитання: Чи будуть у 2018 році підвищені пенсії особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання та особам з інвалідністю з дитинства?

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Сумським об'єднаним управлінням  Пенсійного  фонду  України  Сумської області 27 липня 2018 року завершено фінансування виплати пенсій за липень 2018 року. 

РОЗПОЧАТО ФІНАНСУВАННЯ ВИПЛАТИ ПЕНСІЙ ЗА ЛИПЕНЬ 2018 РОКУ

Сумським об'єднаним управлінням  Пенсійного  фонду  України  Сумської області 02 липня 2018 року розпочато фінансування виплати пенсій за        липень 2018 року.

ЩОДО ПОРЯДКУ ВСТАНОВЛЕННЯ ПЕНСІЙ ЗА ОСОБЛИВІ ЗАСЛУГИ ПЕРЕД УКРАЇНОЮ У ЗВ’ЯЗКУ З ПРИЙНЯТТЯМ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ УКРАЇНИ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ»

Чи змінився порядок встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (далі Закон - № 2148)?