ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

З 25 вересня по 17 жовтня 2018 року Офіс з просування  експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України проводить конкурс «Битва міст» з визначення двох українських міст щодо  реалізації національних безкоштовних освітніх програм для підприємців та експортерів «Export Revolution Ukraine» та «Creative Export Ukraine».

Метою зазначених освітніх програм є підвищення конкурентоздатності українського бізнесу на міжнародній арені, сприяння українським виробникам виходу на нові ринки. У рамках цих програм учасники спільно з провідним європейськими тренерами та експертами безкоштовно вивчатимуть теми щодо експортної діяльності та створення бізнес-моделі підприємства.

Освітні програми «Export Revolution Ukraine» та «Creative Export Ukraine» (початковий та професійний рівень) розроблені Інститутом Маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту за підтримки Мінекономрозвитку та фінансуються Міністерством закордонних справ Естонії.

Два міста-переможці матимуть змогу приєднатись до реалізації безкоштовних національних навчальних програм та отримають відзнаку від Посольства Естонії в України за підтримку проектів Розвитку та співробітництва, а також відзнаку від Офісу з просування експорту в реалізації національних освітніх програм. Міста-переможці будуть визначені Офісом з просування експорту 18 жовтня 2018 року за кількістю надісланих заяв-реєстрацій від представників бізнесу регіону, які відповідають базовим умовам участі.

Інформаційні матеріали зазначених освітніх програм знаходяться за посиланням:

https://drive.google.com/open?id=13TP5yQ9BdeEgxy7JPWzNgiH8Ynu14pqK.

Реєстрація учасників (суб’єктів господарювання) для участі у вищевказаних освітніх програмах початкового та професійного  рівня проводиться до 17.10.2018 за реєстраційними формами, розміщеними за посиланнями:

Export Revolution Ukraine START: https://goo.gl/forms/TP5g9Czp4CQMbpgD3

Export Revolution Ukraine PRO:  https://goo.gl/forms/6xYIETmBOoH6ahLx1

Creative Export Ukraine START: https://goo.gl/forms/Mbq4LwFnJ1hV7d762

Creative Export Ukraine PRO:  https://goo.gl/forms/Q8rG5m6narGeexzol/

Контактна особа від Офісу з просування експорту: Анастасія Крилова (менеджер освітніх програм), тел..: +38 (063) 740-03-35, (099) 155-16-24. Регіональним координатором на період проведення зазначеного конкурсу від Сумської області визначено Володимира Конька – головного спеціаліста відділу торгівлі управління розвитку споживчого ринку та підприємництва Департаменту економічного розвитку і  торгівлі Сумської обласної державної адміністрації, тел.: +38 (0542) 22-37-48, +38 (095) 034-26-59, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .