ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА "ВЛАСНИЙ ДІМ"

На сьогодні в Сумському районі діє цільова програма підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на  2017–2018 роки.

Кредити за Програмою надаються індивідуальним сільським забудовникам для фінансування спорудження (будівництва), добудови (завершення будівництва), реконструкції, підключення до інженерних мереж житлових будинків у сільській місцевості з надвірними підсобними приміщенням, інженерними мережами або без таких; спорудження (будівництво), добудова (завершення будівництва), реконструкція інженерних мереж з метою підключення до них житлового будинку у сільській місцевості; придбання житлових будинків (в тому числі незавершених будівництвом) у сільській місцевості з надвірними підсобними приміщеннями або без таких, з інженерними мережами або без таких.

Учасниками програми можуть бути індивідуальні забудовники, які постійно проживають та мають реєстрацію такого місця проживання (або переселяються для постійного проживання з подальшою реєстрацією такого нового місця проживання) у сільській місцевості; працюють у сільській місцевості, а саме:

– в органах місцевого самоврядування;

– на підприємствах, в установах та організаціях сільського господарства, переробних і обслуговуючих галузей агропромислового комплексу;

– в особистих селянських або фермерських господарствах;

– на підприємствах, в установах та організаціях соціальної сфери;

– у навчальних закладах (педагогічні працівники);

– у закладах охорони здоров’я (медичні працівники);

– у закладах культури.

Кредит індивідуальному забудовнику надається на термін не більше 10 (десяти) років зі сплатою ним плати за користування кредитом (відсотків за кредитом) у розмірі 3 (трьох) відсотків річних, а також плати за надання послуг по супроводженню кредитного договору у щомісячному розмірі 0,25 (нуль цілих двадцять п’ять сотих) відсотків від розміру кредиту, передбаченого кредитним договором.

З програмою  можна ознайомитись  у розділі «Програми розвитку». За більш детальною інформацією та консультаціями щодо участі у районній програмі звертатись до управління розвитку сільських територій  Сумської  районної державної адміністрації за адресою: м. Суми, вул. Іллінська, 97.