ЗАПРОШУЄМО СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ДО УЧАСТІ У ВОСЬМІЙ МІЖНАРОДНІЙ ІНВЕСТИЦІЙНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ "САРАЄВО БІЗНЕС-ФОРУМ 2017"

22-23 травня 2017 року у м. Сараєво, Боснія і Герцоговина (БіГ) заплановано проведення Восьмої міжнародної інвестиційної конференції «Сараєво Бізнес-форум  2017» під патронатом Президента (БіГ). Це щорічний захід, що проводиться з 2010 року і позиціонується, як один з найважливіших інвестиційних форумів в Південно-Східній Європі.

Конференція покликана налагодити зв’язки між інституційними, приватними інвесторами усього світу та бізнесменами, власниками проектів з Боснії та Герцеговини, Албанії, Хорватії, Македонії, Чорногорії, Сербії та Словенії. Подія являє собою бізнес-платформу для освоєння інвестиційних можливостей Південно-Східної Європи, з метою сприяння економічного розвитку регіону.

На цьогорічному заході будуть представлені проекти в таких галузях, як: сільське господарство, енергетика, освіта, фінанси, інфраструктура, будівництво, туризм та ін. Докладніша інформація про захід міститься за посиланням http://saraevobuisnessforum.com/.

Про бажання прийняти участь у вищезазначеному заході просимо повідомити відділ економічного розвитку і торгівлі РДА на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 16 березня  2017 року».