ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5-7-9%

З 1-го лютого 2020 року за ініціативи Президента України та Прем'єр-Міністра в Україні стартувала державна програма «Доступні кредити 5-7-9%».  Завдання програми – посилення конкурентоспроможності українського мікро та малого бізнесу, створення нових робочих місць, повернення трудових мігрантів. Ця програма державної підтримки дає можливість підприємцям отримати до 1,5 млн. гривень кредиту під 5, 7 або 9% для створення або розширення власного бізнесу.

Уряд визначив механізм використання бюджетних коштів у межах діяльності Фонду розвитку підприємництва

 

Чотири державні банки - ПриватБанк, Ощадбанк, Укрексімбанк і Укргазбанк уклали з Фондом розвитку підприємництва угоду про участь у реалізації програми  «Доступні кредити 5-7-9%».

За інформацією Кабінету Міністрів України протягом останніх 2 тижнів державні банки видали кредитів за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» на 27 мільйонів гривень.

Порядок надання фінансової державної підтримки суб’єктам підприємництва затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 р. № 28. Загалом на програму дешевих кредитів у 2020 році передбачено 2 млрд. гривень.

Детальніше про програму можна ознайомитися на сайті програми: https://5-7-9.gov.ua