ПІДПРИЄМЦЮ НАДАНА ЧАСТКОВА КОМПЕНСАЦІЯ СПЛАЧЕНИХ ВІДСОТКІВ ЗА КРЕДИТАМИ

У рамках реалізації Програми розвитку малого підприємництва в Сумському районі на 2017-2019 роки 03 вересня 2019 рокупроведено засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах, за адресою м.Суми, вул.Іллінська, 97, зала засідань районної ради.

На засідання Комісії, для проведення конкурсного відбору від комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради надійшов один проект суб’єкта підприємництва, який зареєстрований та здійснює виробничу діяльність на території Сумського району.

За результами індивідуального оцінювання членами комісії по проекту прораховано рейтинговий показник, що перевищує мінімальне порогове значення. Комісією прийнято рішення надати підприємцю відшкодування 40 відсотків відсоткових ставок за кредитом отриманим у ПАТ «Державний ощадний банк України» за рахунок коштів районного бюджету Сумського району Сумської області.