«ДНІ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ В ПОЛЬЩІ»

Якщо ви маєте амбіції виходу на європейський ринок, у пошуках додаткового фінансування для власних бізнес-проектів, хочете знайти однодумців, бізнес-партнерів, інвесторів або реалізувати цікаві та інноваційні стартами – не втрачай можливість, хутчіш долучайтесь та ставайте учасником ювілейного форуму!

16 травня 2019року у Варшаві відбудеться ювілейний Х Міжнародний форум «Дні українського бізнесу в Польщі».

Метою започаткованого у 2014 році форуму є налагодження співпраці та сприяння зростанню притоку прямих іноземних інвестицій в українську економіку. Під час цьогорічного форуму у Варшаві заплановано обговорити зміни в динаміці розвитку торгово-економічної співпраці України та Польщі, перспективи реалізації спільних проектів у сфері відновлювальної  енергетики та енергозбереження, тенденції розвитку польсько-української співпраці в сфері будівництва і нерухомості, будівельних матеріалів, агропромислового комплексу та інше.

Організатором заходу виступає Асоціація українського бізнесу в Польщі та Юридична група EUCON. Співорганізатори: Конфедерація роботодавців Lewiatan і Польська агенція інвестицій та торгівлі. Форум традиційно пройде під патронатом Посольства України в Республіці Польща.

Контактна особа для звернень щодо участі в форумі: Олена Вакулік, тел.: +380(44)238 09 44, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Деталі та реєстрація за посиланням:http://bit.ly/2FW4Rxk.