ПРО ПІДГОТОВКУ ДО XVII МІЖНАРОДНОГО ФОРУМУ «ПАЛИВНО- ЕНЕРГЕТИЧНИЙ КОМПЛЕКС УКРАЇНИ: СЬОГОДЕННЯ ТА МАЙБУТНЄ»

Запрошуємо прийняти у XVII Міжнародному форумі «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє», який  проходитиме з    5 по 7 листопада 2019 року в м. Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15)

У форматі Форуму:

Галузева експозиція «ПЕК України» презентує здобутки та стратегічні перспективи розвитку державних компаній паливно-енергетичного комплексу.

ХУП Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2019» демонструватиме вітчизняні та іноземні зразки енергетичного, електротехнічного, світлотехнічного обладнання та приладів, кабельно- провідникову продукцію, засоби автоматизації для різних сфер застосування.

IV Міжнародна спеціалізована виставка «MINING & MINERALS EXPO - 2019» представлятиме сучасну бурову, кар'єрну, прохідницьку техніку та інструмент, гірничозбагачувальне обладнання, гірничий транспорт, а також системи автоматизації та життєзабезпечення для гірничодобувної та вугільної промисловості.

IV Міжнародна спеціалізована виставка «НАФТОГАЗЕКСПО - 2019» презентуватиме ефективні технології, обладнання і послуги для розвідки, видобутку, транспортування, переробки та зберігання нафти та природного газу.

Ділова програма (у форматі засідань, конференцій, семінарів, «круглих столів», створить умови для фахового обговорення функціонування та розвитку ПЕК.