ЗАПРОШУЄМО ВІТЧИЗНЯНИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ ДО СПІВПРАЦІ!

Торгово-промислова палата України запрошує товаровиробників на Українсько-австрійський  економічний  форум, який відбудеться  20 травня       2019 року у м. Відень.

Українським учасникам з регіонів надається можливість презентувати економічний і інвестиційний потенціал регіонів своїх територій, регіональні програми розвитку, регіональні інвестиційні проекти, а представникам ділових кіл - провести ділові переговори з потенційними австрійськими партнерами.

Співорганізаторами форуму виступають Федеральна палата економіки Республіки Австрія і Торгово-промислова палата України.

Австрійська сторона підтвердила свою зацікавленість щодо спеціалізації форуму, а саме:

Торговельно-економічне та інвестиційне співробітництво з українськими регіонами;

Співробітництво з представниками українського бізнесу з найбільш розвинутих та перспективних секторів української економіки - сільського господарства, сектору інформаційних технологій, енергоефективносгі та відновлювальної енергетики, виробництва споживчих товарів.

У разі зацікавленості просимо  до 15.03.2019 надати пропозиції щодо складу делегації, презентацій і виступів координатору заходу - керівнику дирекції міжнародного співробітництва Болдирю Геннадію Миколайовичу за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.