ЗАПРОШУЄМО ПІДПРИЄМЦІВ ДО УЧАСТІ У СЕМІНАРІ!!! РОЗШИРЮЄМО МОЖЛИВОСТІ ВІТЧИЗНЯНОГО БІЗНЕСУ!

Повідомляємо, що 15 березня о 15:00 в Сумах Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на захід про можливості участі українських бізнесменів у торговельних виставках ЄС, способи просування компаній на торговельних місцях та програми від Євросоюзу для підприємців України, який відбудеться за адресою: м.Суми, пл. Незалежності, 3/1, відокремлений підрозділ «Центр розвитку місцевого самоврядування».

Семінар розрахований для підприємців, експертів в сфері торгівлі та консалтингу, представників бізнес-асоціацій, бізнес – клубів та торгово – промислової палати, журналістів бізнес – видань та усіх зацікавлених.

            Основні теми семінару:

-  Як підприємцю обрати захід для результативного промотування свого бізнесу;

-  Чек-ліст експонента;

-   Як підвищити ефективність участі у міжнародних виставках;

-   Робота «на стенді» та за його межами;

-   Просування товарів і послуг в Європейській Мережі Підприємств;

-   ЕЕN календар як ефективний метод пошуку спеціалізованих бізнес – заходів та контактів з потенційними покупцями, партнерами та інвесторами;

-  Практичні поради участі в торговельних виставках та інші.

 Участь у семінарі безкоштовна та за попередньої реєстрації:http://bit.ly/biz-seminar2019.

Деталі заходу:

Олеся Савенко, тел. + 38(093)701-36-23, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ;

Аліса Тягун, тел. + 38(095)726-54-66 ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).