ЗАПРОШУЄМО ВІТЧИЗНЯНИХ ТОВАРОВИРОБНИКІВ ДО КИТАЮ!!! РОЗШИРЮЄМО ВІТЧИЗНЯНІ РИНКИ ЗБУТУ!

Повідомляємо, що з 05 до 10 листопада 2019 року у місті Шанхай (Китайська Народна Республіка) відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг – China International Import Expo 2019 – найбільший захід Китаю за підтримки керівництва та Уряду країни, уряд у провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни за кордоном та профільних асоціацій.

Минулого року  Торгово – промислова палата України сформувала національні стенди в аграрному та промисловому павільйонах, де свою продукцію представили майже 90 вітчизняних підприємств галузі АПК та машинобудування.

У 2019 році Торгово – промислова палата України формує національні стенди в павільйонах АПК, машинобудування, послуги, життєдіяльність, медицина. Учасники національних стендів візьмуть участь в українсько- китайському бізнес-форумі 4 листопада 2019 та В2В сесії з китайськими компаніями. Захід організовано Торгово – промисловою України та Китайським комітетом з розвитку міжнародної торгівлі, який представлений по всьому Китаю та до складу якого входять понад 200 тис. компаній.

Вартість участі складає 3000 доларів США за 9 кв. м стандартно обладнаний стенд та 300 доларів США за 1 кв.м необладнаної площі (мінімум 36 кв. м.).

Участь у Експо сприятиме вітчизняним компаніям в питаннях отримання дозволу на експорт до Китаю, забезпечить присутність компанії  та її продукції в інформаційному полі ринку Китаю дозволить оцінити потенціал ринку та свої можливості, провести ефективні переговори та знайти партнера на ринку.

З організаційних питань щодо участі в заході та його формату зацікавлених суб’єктів господарювання просимо звертатись до заступника директора Центру міжнародної ділової співпраці Торгово – промислової палати України Голято Андрія (+380 67 662 96 56, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).