ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА СУМСЬКОГО РАЙОНУ!

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 11.12.2018 №3611-06/54157-06 інформуємо про започаткування нового формату Програми Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини для менеджерів «Fit for Partnership with Germany» економічна кооперація з фокусом на Індустрію 4.0.

До участі запрошуються управлінці середньої та вищої ланки підприємств, підприємці, які займаються дослідженням та розробками новітніх технологій, інноваційних стартапів, ІТ для індустрії 4.0.

         Зокрема, за напрямками:

-        діджиталізація підприємств та виробництва (Digital factory, Smart Manufacturing);

-        роботизація на виробництві та в сфері послуг, промислова автоматизація;

-        адитивне виробництво (3 D-друк);

-        нові матерали;

-        масова кастомізація;

-        безпілотний транспорт – автомобілі, навантажувачі, літальні апарати, їх застосування, у тому числі, в промисловості та сільському господарстві;

-        старт фармінг;

-        старт енергоефективність, технології зберігання та передачі даних;

-        інтернет речей та послуг;

-        комунікації та зв’язок;

-        Big Data;

-        блокчейн;

-        робота з інформацією;

-        штучний інтелект .

Термін подання документів для участі у цьому напрямку завершується 14 січня 2019 року. Для участі у бізнес візиті до Німеччини учасникам необхідно володіння англійською мовою.

Актуальна і детальна інформація щодо даного напрямку Програми розміщена за посиланням: https://bit.ly/2rjxMV8. Загальна інформація щодо участі у Програмі  - за посиланням: https://bit.ly/2FAgVHz.