ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА СУМСЬКОГО РАЙОНУ!

Сумською районною державною адміністрацією повторно оголошено конкурс з отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб'єктами малого підприємництва у державних банківських установах.

Відповідно Програми розвитку малого підприємництва в Сумському районі Сумська районна державна адміністрація надає фінансову допомогу суб'єктам малого підприємництва, які отримали кредити на розвиток свого бізнесу у державних банківських установах з наступних сфер господарської діяльності: органічне сільськогосподарське виробництво, ягідництво, вівчарство, свинарство, переробка молока, виробництво продуктів харчування та перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області.

Фінансова допомога надається в частині часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами. Загальний обсяг компенсації за рахунок районного та обласного бюджету складає 80% номінального розміру максимальної відсоткової ставки, та не більше 250 тис. гривень на одного суб'єкта підприємництва за всіма його кредитами.

Для участі у конкурсі суб'єкту малого підприємництва необхідно в термін до 5 грудня 2018 року подати в комунальну установу «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м.Суми, вул.Кооперативна, 3, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) документи, передбачені Правилами надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб'єктами малого підприємництва у державних банківських установах Програми розвитку малого підприємництва в Сумському районі на 2017-2018 роки.

Право на отримання Компенсації Суб'єктам підприємництва надається на конкурсних засадах.

Також повідомляємо, що засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб'єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах відбудеться 21 грудня 2018 року за адресою м.Суми, вул.Іллінська, 97.

Для одержання додаткової інформації звертатись до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради -(0542) 659-117, управління розвитку сільських територій Сумської районної державної адміністрації - 663-573.