ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ У С.ТОКАРІ БЕЗДРИЦЬКОЇ ОТГ

17 січня у с.Токарі  Бездрицької об’єднаної територіальної громади під керівництвом голови Сумської районної державної адміністрації Геннадія Дорошенка відбулося засідання ради регіонального розвитку Сумського району. На виїзне засідання був запрошений голова Сумської обласної ради Володимир Токар.

За годину до початку засідання фахівцями управління соціального захисту населення, представниками пенсійного фонду мешканцям с.Токарі були надані консультації щодо отримання субсидій, нарахування пенсій та інших питань, які потребують роз'яснення.

Керівники  структурних підрозділів Сумської РДА довели до відома присутніх інформацію про заходи соціально-економічного та культурного розвитку, які були реалізовані за рахунок коштів державного, обласного, районного та сільських бюджетів. Визначили пріоритетні напрями розвитку району на 2019 – 2021 роки.

Президентом України Петром Порошенком  у 2014 році була запроваджена  програма децентралізації, яка була повністю реалізована українським Урядом.  Завдяки реформі, Бездрицька об’єднана територіальна громада отримала ресурс, фінанси, повноваження для забезпечення повноцінного місцевого розвитку.

Голова Бездрицької об’єднаної територіальної громади Олександр Маркін коротко відзвітував присутнім про проведену роботу протягом 2018 року. Голова звернув увагу на проблемні питання та заходи, які потрібно включити до перспективного плану розвитку на 2019 – 2021 роки. 

Присутні обговорили актуальні проблеми та внесли пропозиції до перспективного плану розвитку Бездрицької ОТГ на 2019-2021 роки.