ЯК РЕАЛІЗУЮТЬСЯ ЗАВДАННЯ, ВИЗНАЧЕНІ РАДОЮ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ СУМСЬКОГО РАЙОНУ, ВЕЛИКОЧЕРНЕЧЧИНСЬКОЮ СІЛЬСЬКОЮ ГРОМАДОЮ?

Розпочинаючи нараду, тимчасово виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Людмила Литвиновська привітала присутніх з Днем збройних сил України та побажала миру й злагоди, чого так прагне наша держава у досить складний час.

Як показали попередні виїзні наради, спілкування з населенням змушує органи місцевого самоврядування робити певні висновки. Люди розуміють наскільки їх чують ті, кого вони, свого часу, обрали, сподіваючись на покращення життя. Деяких очільників громад слова щирої вдячності за позитивні зміни у селах та селищах надихають на нові ідеї, є й такі,хто просто пливе за течією.

Отже,  нинішні фінансові можливості місцевої сільської ради не дозволяють робити важливі зміни у населеному пункті.  Начальником фінансового управління Сумської районної державної адміністрації Наталією Сенченко зазначалося: Великочернеччинська сільська рада є дотаційною.  Власні доходи за 11 місяців становлять 2, 4 млн грн.  При цьому з районного бюджету на утримання бюджетних установ сільської ради у поточному році виділено 2,5 млн грн.

Чимало запитань у присутніх було  до очільника Великочернеччинської сільської ради Володимира Ващенка після виступу начальника управління розвитку сільських територій  райдержадміністрації Наталії Соколової, яка розповіла про низку програм регіонального розвитку, які діють у районі. Зокрема, люди цікавилися, чому Великочернеччинська сільська рада не бере участі у цих програмах. Нажаль, на це запитання мешканці населеного пункту так і не отримали вичерпної відповіді від очільника сільради.

На зустрічі обговорили й інші проблемні питання, які турбують громаду: освітлення вулиць населеного пункту, розчищення доріг у зимовий період, проблеми з водопостачанням, транспортним сполученням між населеними пунктами.

Як активні читачі районної газети «Вісті Сумських громад», жителі Великочернеччинської сільської ради були вражені результатами, досягнутими Хотінською об’єднаною  територіальною громадою.

Отже, є на кого рівнятися. А для досягнення результату обов’язково треба визначитися з метою та спільними зусиллями включитися в роботу.