АКТИВНЕ СПІЛКУВАННЯ ГРОМАДИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ З РАЙОННОЮ ВЛАДОЮ

На виїзну зустріч районного керівництва Сумської районної державної адміністрації зі Степанівською громадою, яке відбулося 29 листопада, мешканці зібралися у приміщенні Степанівського Будинку культури. Провела зустріч тимчасово виконуючий обов’язки голови Сумської РДА Людмила Литвиновська  разом з головою об’єднаної територіальної громади Володимиром Лукашем та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Спілкування з людьми є основною складовою діяльності влади. На цьому особливо наголошує Президент України Петро Порошенко. Влада має знати проблеми  людей та бути готовою ефективно їх вирішувати.

Розпочала зустріч Людмила Литвиновська зі слів про введення 26 листопада 2018 у десяти областях України, зокрема і в Сумській області, воєнного стану. Завірила присутніх у залі, що нема потреби хвилюватися, адже ніяких суттєвих змін у їхньому повсякденному житті не відбуватиметься.

Зустріч пройшла в активному спілкуванні з громадою. Мешканці Степанівської селищної ради змогли задати керівництву району та голові ОТГ Володимиру Лукашу безліч питань, які їх хвилюють(доля  терапевтичного відділення Степанівської філії центральної районної лікарні, стан доріг, робота поштового відділення).

На всі питання присутні отримали компетентні відповіді.

Наступне спілкування керівництва Сумського району відбудеться з громадою с.Велика Чернеччина.