ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСТУПНОЇ ТА ЯКІСНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ В БЮДЖЕТ СУМСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКЛАДЕНО 48 МЛН. ГРИВЕНЬ

Про це зазначив голова Сумської районної державної адміністрації Геннадій Дорошенко:

«Якісна медицина в районі – одне з головних завдань влади. Для реалізації зазначеної цілі у бюджеті Сумського району на 2016 рік передбачені кошти в сумі 48,7 млн. грн. і ця сума перевищує показники минулого року на 11,0%.

Зокрема на медикаменти та перев’язувальні матеріали передбачено - 2,6 млн. грн., що на 49,5% більше ніж у минулому році. На пільговий відпуск лікарських засобів - 3,8 млн. грн., в тому числі на забезпечення централізованих заходів з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет – 1,5 млн. грн.,  що перевищує зазначений показник минулого року на 42,9%.

Для оновлення матеріально-технічної бази та створення сприятливих умов для підвищення якості надання медичної допомоги, а саме на придбання обладнання виділено - 3,3 млн. грн., на капітальний ремонт – 306,9 тис. грн.».

Також за словами очільника району ще 350,0 тис.грн. виділено для надання субвенції обласному бюджету на створення спеціального програмно – апаратного комплексу оперативно – диспетчерської служби КУ Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Саме ця служба надасть можливість створити належні умови для пацієнтів та персоналу медичних закладів, покращити якість діагностики та лікування більшості хвороб на районному рівні, наблизити первинну та вторинну медико – санітарну   допомогу безпосередньо до хворого.

«Напередодні дня медичного працівника, я ще раз наголошую, що ми, як представники влади, вважаємо одним із головних своїх завдань підтримку галузі охорони здоров’я, підвищення соціального статусу медичного працівника, і робимо для цього усе можливе», - підкреслив Геннадій Дорошенко.