В СУМСЬКОМУ РАЙОНІ ПЛАНУЄТЬСЯ СТВОРИТИ ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ ГОСПІТАЛЬНИЙ ОКРУГ

У Сумському районі планується створити перший в Україні госпітальний округ. Про це говорили 11 березня під час засідання колегії Сумської районної державної адміністрації. Голова Сумської обласної ради Семен Салатенко спеціально прибув на засідання колегії, щоб детально обговорити це питання та пообіцяв підтримку депутатського корпусу.

«Сумщина знаходиться на останньому місці в процесі утворення громад та процесам децентралізації, які створюють зміни в усіх соціальних сферах життєдіяльності області, - зауважив керівник обласного депутатського корпусу. - Медична галузь не є виключенням. Втілити в життя медичний експеримент планується спільними зусиллями обласної, районної і міської влади. Вже ведуться перемовини про об’єднання майна районної лікарні з міською лікарнею №5 і створення на їх базі нової установи».

За словами голови Сумської районної державної адміністрації Геннадія Дорошенка, Сумський район виступить першим в Україні з такою ініціативою.

«Це питання вивчається вже місяць. Ми неодноразово піднімали його на зустрічах з головним лікарем Сумської ЦРЛ, депутатом обласної ради Володимиром Поцелуєвим, мером Сум Олександром Лисенком, народними депутатами України Олександром Сугонякою, Олегом Медуницею і членом Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Олексієм Кириченком. І тепер, завдячуючи ще і сумісній роботі з обласною владою та при її підтримці, – впевнений, нам це вдасться», - наголосив очільник Сумського району.