ЯКІСНЕ МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ – ЗАПОРУКА ПОЛІПШЕННЯ ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ

Про це, 10 лютого, під час зустрічі з народним депутатом України, членом Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Олексієм Кириченко, зазначив голова Сумської РДА Геннадій Дорошенко:

«Ми, разом з депутатським корпусом Сумської районної ради, приділяємо велику увагу медичній галузі району, і звісно питанню придбання та оновлення медичного обладнання лікарні та пунктів первинної медичної допомоги району. Адже якісне медичне обладнання – запорука поліпшення здоров’я населення».

На зустріч з народним обранцем були запрошені керівники структурних підрозділів Сумської РДА та головний лікар Сумської центральної районної лікарні, депутат Сумської обласної ради Володимир Поцелуєв. Обговорювались пропозиції щодо заохочення лікарів працювати у сільській місцевості та умови, які потрібно їм створити для життя і праці тощо.

«Приємно, що наші з Вами думки співпадають з приводу розвитку медичної галузі району, - зазначив під час розмови з народним депутатом Геннадій Дорошенко, - Ми тепер розуміємо, що у нас добавився ще один голос на підтримку добрих починань Сумського району в Верховній Раді України».

По закінченню зустрічі, Геннадій Володимирович разом з головою Сумської районної ради Вадимом Акпєровим, детально ознайомив народного депутата з ситуацією, яка наразі склалася у районній лікарні та просив, за можливістю, посприяти в питанні придбання нового медичного обладнання:

«Враховуючи дефіцит коштів районного бюджету в нас не має можливості провести придбання дороговартісного медичного обладнання для покращення матеріальної бази лікарні та удосконалення лікувально-діагностичного процесу. Тому просимо Вас, допомоги у централізованому отриманні медичного обладнання для лікарні».

Олексій Кириченко подякував за теплий прийом та пообіцяв свою підтримку.