Районна газета

ПОДБАТИ ПРО СВОЄ ЗДОРОВ’Я – ОБОВ’ЯЗОК КОЖНОГО

Про це голова райдержадміністрації Віктор Гримайло  зазначив під час апаратної наради .

За словами посадовця,беззаперечним фактором подолання інфекційної недуги є передусім небайдужість людей до свого здоров’я, а також поінформованість населення про проходження обов’язкових обстежень.

«Діагностикою мають бути охоплені всі верстви населення району. Обов’язкове флюорографічне обстеження асоціальних осіб, мігрантів, переселенців. Важливого значення набуває проведення просвітницьких  заходів щодо  необхідності профілактики та своєчасного звернення за медичною допомогою», - наголосив Віктор Гримайло.

На думку очильника району, в цьому напрямку заклади здоров’я мають посилити співпрацю з органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств та установ, навчальних закладів.

Як зазначив районний фтизіатр Володимир Терновенко, завдяки виконанню заходів районної  Програми«Протидія  захворюванню  на  туберкульоз  у 2012-2016 роках» в Сумському районіпротягом минулого року вдалося досягти зменшення загальної захворюваності на туберкульоз.

Зокрема, захворюваність за 2014 рік зменшилась на 18.7% в порівнянні з 2013 роком за рахунок покращення надання профілактичної та лікувальної допомоги мешканцям  району.