«ДЯКУЮ, ЛІКАРЮ!»

Світ охопила пандемія коронавірусу COVID-19. Не оминула вона і українців. Це стало серйозним випробовуванням для наших громадян. Нелегка ноша  припала на плечі всіх  медичних  працівників  в  період  епідемії  коронавірусу. Вони щодня ризикують власним здоров'ям заради здоров'я та життя інших.

Наші лікарі знаходяться на передовий і ведуть боротьбу з невидимим ворогом – коронавірусною інфекцією. Незважаючи на високий ризик зараження, десятки тисяч лікарів, санітарів, фельдшерів, лаборантів і медсестер продовжують рятувати життя українців в умовах епідемії.

Щиро дякуємо Вам за професійність та фаховість! Дякуємо за вашу силу і мужність у порятунку людських життів. І окремо прийміть подяку за те, що незважаючи на невимовне фізичне та моральне навантаження, Ви знаходите сили і далі боротися з пандемією. Ви - наші герої!

Наразі, дуже важливо підтримати лікарів та висловити слова вдячності за їхню працю, за їхній вклад в боротьбу з COVID-19. Сьогодні, у цілому світі, зокрема і в Україні, громадяни, які перебувають на карантині вдома, висловлюють повагу лікарям та медичним працівникам, які борються проти епідемії.

У цьому жертовному, щоденному служінні Ви не маєте права на спокій, відпочинок чи навіть страх. І вдень і вночі Ви поруч, аби встигнути допомогти хворому! У надважкий час Ви на цілодобовій сторожі людського життя. Нехай же Господь за Вашу мужність пошле міцного здоров'я та сил. Дякуємо Вам за все! Сьогодні Ви наші янголи! Ми з вами, ми віримо у Вас!