ОБГОВОРЮВАЛИ МЕТОДИКУ ФОРМУВАННЯ СПРОМОЖНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

«Добровільне об’єднання здійснюватиметься з урахуванням Методики формування спроможних територіальних громад. Кінцевою метою Методики єстворення спроможних територіальних громад, здатних забезпечити належний рівень надання послуг у всіх сферах», – зазначивперший заступник голови облдержадміністрації.

Як наголосила заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Ірина Кальнова, формування спроможних територіальних громад здійснюватиметься з урахуванням здатності органів місцевого самоврядування вирішувати суспільні питання, які належать до їх компетенції, історичних, географічних, соціально-економічних особливостей, розвитку інфраструктури, фінансового забезпечення відповідних адміністративно-територіальних одиниць.

Першочерговимзавданням на сьогодні є–розробленняперспективногоплану. Для цього розпорядженням голови облдержадміністрації створена робоча група з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Сумської області.