НА СУМЩИНІ ПРЕЗЕНТОВАНО ОФІС РЕФОРМ

Це відбулося під час засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Сумської області

 

За словами першого заступника голови облдержадміністрації Олександра МАРЧЕНКА, Офіс з питань впровадження реформ у сфері місцевого самоврядування, децентралізації повноважень органів виконавчої влади підпорядкований Мінрегіону України. До його складу входить 5 фахівців – керівник і 4 менеджери, завданням яких є супровід процесу реформ, формування механізмів управління громадами на європейських засадах.

Як підкреслила директор офісу Ніна МЕЛЬНИК, аналіз спроможності громад свідчить, що 92 їх відсотки є дотаційними, що ще раз підтверджує необхідність змін. Але до питання реформ необхідно підходити свідомо, обдумано, мудро і толерантно. Тому офіс надаватиме інформаційну, консультаційну, організаційну, методичну допомогу в реалізації реформи місцевого самоврядування.

Своїм основним завданням керівник офісу назвала проведення роз’яснювальної роботи, отримання зворотної інформації та її аналіз. Для цього будуть проводитися семінари, виїзні зустрічі. Представники офісу реформ пояснюватимуть, як проходитиме децентралізація влади на місцевому рівні, допомагатимуть донести до кожного жителя Сумщини інформацію про позитивні зміни, що дасть реформа.

Офіс реформ знаходиться за адресою: 40030, м. Суми, пл. Незалежності, 2, к.48а та 48б. Контактні телефони: (0542) 700 648 та 700 649.