ДО ДНЯ 29-Ї РІЧНИЦІ ВИВОДУ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

12.02.2018 відбулося засідання „круглого столу” з нагоди 29-ї річниці виводу військ з Афганістану. Відкриваючи захід голова Сумської райдержадміністрації Дорошенко Г.В., зазначив, що 15 лютого в Україні відзначається  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав — людей, яким довелося в мирні повоєнні роки нести нелегку військову службу в гарячих точках світу.

Неодноразово ризикуючи своїм життям, чесно виконували присягу, забезпечували спокій та стабільність у багатьох країнах, чим заслужили визнання і вдячність їхніх народів. Тисячі вихідців з України пройшли крізь вогонь Афганської війни, що принесла нам численні трагедії та біль утрат.

Ми пам'ятаємо і завжди пам'ятатимемо про кожного нашого загиблого співвітчизника. Подякував усім ветеранам-інтернаціоналістам за їх вірне служіння Батьківщині і готовність до її захисту.

Участь у засіданні взяли близько 50 чоловік з числа учасників бойових дій – Афганців та представників служб району.

У ході проведення зустрічі були розглянуті питання медичного обслуговування учасників бойових дій та безоплатного одержання ліків, безоплатного проїзду у громадському транспорті, порядок утворення та реєстрації громадського об’єднання (районної організації), право на першочергове отримання земельних ділянок.

Було проведено обговорення кожного питання, надані роз’яснення. Побажання та проблемні питання воїнів-інтернаціоналістів структурними підрозділами райдержадміністрації та службами району взяті до опрацювання, буде надана необхідна допомога.