ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводиться громадське обговорення проекту розпорядження голови Сумської районної державної адміністрації «Про орієнтовний план проведення Сумською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2018 році».

Проект розпорядження розроблено відділом організаційної роботи та зв’язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації на основі пропозицій структурних підрозділів Сумської районної державної адміністрації. Громадською радою при Сумській районній державній адміністрації станом на 08.12.2017 пропозиції не надавались.

Громадське обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю триватиме по 25.12.2017 включно.

Усі бажаючі протягом терміну обговорення можуть надавати пропозиції до проекту розпорядження відділу організаційної роботи та зв’язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації (на адресу: м. Суми, вул. Іллінська,97, к. 37, 3 поверх, на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа:

Начальник відділу організаційної роботи та зв’язків з громадськістю апарату Сумської районної державної адміністрації  Литвиненко Марія Олександрівна.

тел. (0542) 66-35-61.

Результати проведення громадського обговорення проекту програми будуть оприлюднені на офіційному сайті Сумської райдержадміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

Проект розпорядження голови Сумської районної державної адміністрації «Про орієнтовний план проведення Сумською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2018 році»