ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ПРОЕКТУ «СХЕМИ ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ СУМСЬКОГО РАЙОНУ»

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

Схема планування території Сумського району .

Оцінка проводилась паралельно з підготовкою Схеми планування території Сумського району Сумської області, тому проведені в рамках СЕО консультації і виконаний аналіз використано для оптимізації Схеми з точки зору впливу на довкілля, у тому числі на здоров’я населення громади.

За підсумками СЕО були запропоновані заходи щодо покращення стану навколишнього природного середовища. З метою визначення потенційного негативного впливу на стан довкілля планової діяльності, а також можливих конфліктів з цілями екологічної політики, зазначеними в інших документах стратегічного характеру, були проаналізовані окремі розділи Схеми планування території. Така оцінка дозволила сформулювати ряд пріоритетних заходів щодо попередження, скорочення або зниження передбачуваних наслідків негативного впливу на стан довкілля, у тому числі здоров’я населення.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування.

Відповідно до частини 4 ст. 14 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Схеми планування території районів затверджуються рішенням відповідних рад за умови здійснення стратегічної екологічної оцінки та отримання позитивного висновку державної експертизи.

Схема планування території Сумського району за умови здійснення стратегічної екологічної оцінки та отримання позитивного висновку державної експертизи подається на розгляд та затвердження Сумській районній раді.

3. Передбачувану процедуру громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: Дата подання заяви  про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення від 20.11.2018 на офіційному веб - сайті Сумської районної державної адміністрації за адресою: sumy.sm.gov.ua. Публікація заяви в газеті «Вісті Сумських громад» від 21-28.11.2018 № 34.

Дата подання повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну  екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО на офіційному веб - сайті Сумської  районної державної адміністрації – 15.05.2019. Публікація повідомлення в газеті «Вісті Сумських громад», «Всі Суми Панорама медіа».                                                             

б) способи участі громадськості: надання письмових зауважень і пропозицій на адресу: 40009, Сумська область, місто Суми, вул. Іллінська, 97, тел./ факс: (0542) 66-35-55. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

в) Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань.

 Не планується проведення громадських слухань.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування. 

Сумська районна державна адміністрація, відділ містобудування та архітектури, Сумська область, місто Суми, вул. Іллінська, 97, тел./ факс: (0542) 66-35-55. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій.

Сумська районна державна адміністрація, відділ містобудування та архітектури, Сумська область, місто Суми, вул. Іллінська, 97, тел./ факс:(0542) 66-35-55, каб. 27. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування.

Сумська районна державна адміністрація, головна сторінка sumy.sm.gov.ua.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.

Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення  і триває до 13.06.2019 включно.

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ПРОЕКТУ «СХЕМИ ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ СУМСЬКОГО РАЙОНУ» 

ПРОЕКТНИЙ ПЛАН ПОЄДНАНИЙ ЗІ СХЕМОЮ ПЛАНУВАЛЬНИХ ОБМЕЖЕНЬ